fbpx
Slow news

Український проєкт “Мамо, я бачу війну” шукає митців

NFT-проєкт створить найбільший у світі колаж про війну в Україні
Мар'яна Хемій, 04.04.2022

Проєкт “Мамо, я бачу війну” оголосив про пошук митців, дизайнерів і художників для створення найбільшого у світі маніфесту-колажу з дитячих малюнків про війну в Україні. У межах проєкту вже зібрано понад 10 тис. малюнків із різних куточків України та світу. Колаж буде виставлений на благодійному аукціоні на NFT- маркетплейсі. Кошти від продажу колажу перерахують у фонд допомоги дітям, які постраждали від війни.

“Тисячі дітей вже намалювали власні історії: вони складні, емоційні, відверті, але по-дитячому щирі. Кожен бачить війну по-своєму, маленькими фрагментами з різних регіонів, але з фрагментів, як правило, складаються цілісні картини. Саме це ми хочемо зробити: зібрати окремі історії й поєднати їх в одному маніфесті — найбільшому у світі колажі про війну в Україні. Закликаємо долучатись українських та іноземних митців, які мають ідеї щодо втілення цього масштабного проєкту”, — зазначає Данило Цьвок, співорганізатор проєкту “Мамо, я бачу війну”.

Охочі долучитись до створення колажу можуть звертатись на електронну скриньку press@momiseewar.com, вказавши темою листа “Створення колажу”.

Проєкт “Мамо, я бачу війну” реалізують ГО “Лабораторія первинного розміщення токенів. Україна”, Український фонд стартапів, агенція публічних комунікацій Perfect PR, компанія TA Ventures, ГО “Меморіал імені Василя Стуса”, Навчально-науковий інститут права Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Ініціатори проєкту закликають долучатись представників креативного та цифрового секторів України, стартап-компанії, представників венчурних компаній та інвестиційних фондів.

Офіційні майданчики проєкту:
сайт
Facebook
Telegram
Instagram.

Читайте також у рубриці Slow news
У центрі Києва встановили інсталяцію з металевих дронів
Її місія – зібрати кошти на потреби українських військових
У TikTok може з’явитися функція завантаження 60-хвилинних роликів
Це дасть можливість користувачам експериментувати з контентом
Компанія Оrео випустила лімітовану серію печива
Його створили за мотивами «Зоряних війн»
Для українців створили освітню платформу BecomingX
Вона допоможе розвивати навички, необхідні для працевлаштування й підприємництва
Виробник дитячого соку відкрив креативний збір на ЗСУ
У колаборації з благодійним проєктом «ГеройCar»
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень