fbpx
Slow news

Український проєкт говорить на одязі про свободу слова й кліматичну ситуацію

zmist++forma цитує на речах витяги з міжнародних документів та конвенцій ООН
Альтман Дарина, 26.01.2021

Медіапроєкт zmist++forma презентує колекцію одягу “warm collab”. Автори колекції безпосередньо на одязі говорять про свободу слова, суспільні стереотипи й про актуальну кліматичну ситуацію.

“It’s getting too hot in the world” (“У світі стає занадто спекотно”) – ця теза розповідає про зміну середньої температури у світі від початку промислової революції 1800-х років до сьогодні.

“Ice’s got too thin to walk on it” (“Лід став занадто тонким, щоб по ньому ходити”) – цю тезу сформулювали з використанням фразеологізму “ходити по тонкому льоду”, що означає усвідомлено ризикувати.

“У контексті проблеми це означає продовжувати йти, жити, ігноруючи ситуацію довкола, не регеагуючи на зміни, не намагаючись впливати. Ніби цей “ризик” ніколи не набуде статусу “реальної загрози”. Але річ не тільки у фразеологізмі. Лід справді тане, і ми розповідаємо про це на прикладі Гренландії.”

На тканині зобразили мапу льодового покриву острова, показавши відсоток, який тане влітку, підвищуючи рівень Світового океану.

“У 21 столітті одяг став таким самим медіа, як і радіо, газети, телебачення, онлайн-видання, Telegram-канали та дописи у Facebook. Одяг – це платформа для висловлення власних поглядів.  Одяг – це незалежне медіа кожного. Тому zmist++forma цитує на своєму одязі витяги з міжнародних документів, конвенцій ООН, які утверджують невід’ємну цінність прав людини та порушують глобальні питання”, – коментує команда проєкту.

Читайте також у рубриці Slow news
Японський бренд презентував домашній робочий стіл із зонами для кота
У конструкцію інтегрували платформи, схованки й отвори для взаємодії з котом під час дистанційної роботи
1-й корпус НГУ «Азов» створив кампанію «Любов сильніша за все»
В основі — особисті причини військовослужбовців залишатися в строю
Від допису в Threads до рекламної зйомки: Cher’17 представив кампанію з незрячою моделлю
Історія співпраці почалася з публікації сестри дівчини в соцмережі
Sony та IMAX провели кінопоказ на висоті понад 30 км
У межах кампанії з просування науково-фантастичного фільму «Проєкт “Аве Марія”» запустили екран у стратосферу
Eter Agency та Bazilik School анонсували четверту спільну подію «Точки дотику»
Вона буде присвячена новому визначенню PR та актуальним метрикам
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень