fbpx
Slow news

Український народ отримає премію за захист свободи слова та своєї суверенності

Її від імені народу отримає Володимир Кличко
Мачулка Ангеліна, 06.09.2022

Цьогоріч німецьку премію в галузі захисту ЗМІ M100 Media Award отримає народ України.

Таке рішення ухвалила Консультативна рада M100, щоб вшанувати боротьбу українців за свою свободу та незалежність, а також за захист інших європейських країн. Загалом цю нагороду вручають за внесок у захист свободи ЗМІ та свободи слова, а також у зміцнення демократичних принципів і взаєморозуміння в Європі.

“Жодна нація у світі не продемонструвала цінність свободи та її крихку вразливість так пристрасно, як Україна за останні місяці … Народ, який став єдиною нацією в найтяжчі часи свого існування і прагне до демократії в найважчі часи. Їхні страждання не підлягають обговоренню. Це війна проти демократії, свободи та нашої системи цінностей. Народ України заслуговує нашої глибокої поваги, підтримки та солідарності. Вони воюють і за нас”, — ідеться в поясненні від M100.

Нагородження відбудеться 15 вересня в Потсдамі. Премію від імені українців отримає Володимир Кличко — він уже отримував таку особисту нагороду в 2014 році.

Також відбудеться колоквіум M100. Там обговорять українсько-російську війну, її наслідки для Європи та роль ЗМІ в цій війні.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень