fbpx
Slow news

Український графіті-художник випустить свою першу книжку

В її основі — інтерпретація логотипів світових та українських компаній
Бондар Каріна, 05.04.2023

Український графіті-художник RUBAE представив першу книжку з власними роботами. 

У книжці митець зібрав 132 графіті, які він створив на вантажних вагонах потягів будівельної компанії “Ковальська” у період з осені 2018 року до зими 2022 року.

“Стандартним, класичним графіті в наш час уже нікого не здивуєш, тому я завжди стараюсь експериментувати, шукати правильний візуальний інгредієнт для правильного контексту. Це спонукало мене грати з різноманітними формами, прийомами та композицією”, — пояснив RUBAE.

У книжці зібрані фотографії вагонів, на яких художник розмістив свої графіті. В основі робіт — інтерпретація логотипів відомих світових та українських компаній від RUBAE.

“Саме ці вагони здійснили своєрідну революцію в ком’юніті фрейт бомберів і київських райтерів. Відсутність металевих ребер на поверхні вагона дозволяє робити малюнок у своє задоволення, ніби на полотні”.

Оформити попереднє замовлення на книжку RUBAE можна за посиланням до 30 квітня.

Також на сайті є можливість обрати один з варіантів видання: базовий, з підписом художника чи ”індивідуалізований”.

Читайте також у рубриці Slow news
«Вірні завжди»: Укрпошта випустила марку на честь українських морпіхів
Поштова серія відображає бойовий шлях морських піхотинців від Криму до південних напрямків
Etnodim випустив нову капсулу, а GUNIA запроваджує паспорти для вишитого одягу
Бренди звернулися до архівів, традиційної вишивки та етнографічних досліджень у проєктах до Дня вишиванки
Театр Франка та «Азов» працюють над виставою «Одіссея. Меотида»
Проєкт поєднає текст Гомера зі свідченнями оборонців Маріуполя
На Каннському фестивалі презентували виставку Regards Célestes про документування війни в Україні
Експозиція присвячена фотографам і документалістам, які працюють у зоні бойових дій, а також вшановує загиблих фотомитців
Більшість українців носять вишиванку лише кілька разів на рік, — дослідження
Опитування Gradus показало, що українці переважно сприймають вишиванку як символ ідентичності та святковий одяг
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень