fbpx
Slow news

Український фотограф переміг у конкурсі від National Geographic

Він став єдиним українцем серед 32 конкурсантів
Данилюк Даяна, 13.08.2020

Львівський художник і фотограф-документаліст Артур Абрамів здобув перемогу в міжнародному фотоконкурсі National Geographic Traveller India в категорії “Всесвітній громадський транспорт”.

Артур став єдиним українцем серед 32 конкурсантів. Його робота посіла перше місце, а також буде опублікована в серпневому номері видання National Geographic Traveller India.

Головною метою проєкту було зобразити різноманіття видів громадського транспорту з усього світу. Громадський транспорт є життєвою необхідністю для місцевих жителів і способом зловити пульс нового місця для туристів.

У об’єктив фотографа потрапила сцена з електрички Львівської залізниці напрямку Мукачево-Львів, яку він зняв у 2018 році десь у Карпатських горах”, — розповів Артур Абрамів у своєму Instagram.

Електричка Мукачево – Львів, 2018 рік

“На фото ми бачимо, як кондуктор продає квитки, а пасажири звично повертаються цим потягом з Карпат. Пасажирам подобається затишок, у потязі вони їдять і п’ють. Деякі пасажири залюбки читають улюблені книжки, а інші грають у карти. Будь-які конфіденційність та особисті межі швидко стираються.” 

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень