fbpx
Slow news

Український додаток BetterMe розробив тренування для людей з інвалідністю

До Всесвітнього дня поінформованості про універсальний доступ
Альтман Дарина, 21.05.2021

До Всесвітнього дня обізнаності про універсальний доступ, що відзначають 20 травня, український додаток BetterMe створив тренування для людей з обмеженою мобільністю. Тепер люди, які зазвичай пересуваються на візку, зможуть займатися кардіо і робити силові вправи за програмами, розробленими спеціально для них.

Під час реєстрації в додатку користувач проходить опитування, де відповідає на запитання про своє здоров’я, звички в побуті й харчуванні. Також він зможе вказати, що є людиною з обмеженою мобільністю, і відтак додаток адаптується під його особливості.

Після реєстрації користувач отримає доступ до тренувань і спеціального челенджу всередині додатка, який розроблений і схвалений сертифікованими тренерами й реабілітологами для людей з обмеженою мобільністю. Такі користувачі отримають 80% знижки на користування додатком, що передбачає необмежений доступ до бібліотеки тренувань, плани харчування й різні завдання.

З 20 травня всім активним користувачам BetterMe під час входу в додаток пропонуватимуть ознайомлювальний контент. Це дасть змогу більше дізнатися про те, як люди з обмеженими можливостями можуть займатися спортом і поліпшувати своє здоров’я.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень