fbpx
Slow news

Український бренд SPOGAD ексклюзивно представили в Парижі

У межах концептуального простору локальної та сталої моди
Бондар Каріна, 17.01.2024

Фешн-стартап аксесуарів з локально переробленого пластику SPOGAD ексклюзивно представили серед 9 французьких сталих брендів у Printemps Haussmann Paris.

Це єдиний український бренд, який мав можливість опинитися у Fashion Green Room, концептуальному просторі локальної та сталої моди від Fashion Green Hub — асоціації модних і текстильних компаній, які працюють за сталими та циркулярними принципами.

«Ми більше за велику війну. Ми — це інновації. Колір. Спогад. Ми — це глибокі історії. І намагається ці історії передати і закарбувати у світі», — запевняє співзасновниця та креативна директорка бренду.

З осені 2023 року SPOGAD є офіційним членом Fashion Green Hub, який наразі об’єднує 530 резидентів по всій Франції: великі компанії, дизайнерів, школи, дослідників, виробників, стартапи.

Читайте також у рубриці Slow news
Документальний фільм «Стрічка часу» з’явився онлайн
Стрічка Катерини Горностай розповідає про українську освіту під час війни
Український митець WAONE створив марку для «Повернись живим»
Благодійна марка «Дронопад» підтримує проєкт із протидії ворожим безпілотникам
Куди піти, що посмакувати і що купити на День Києва — добірка від Bazilik Media
Святкові дропи українських брендів, екскурсії, ярмарки та їжа з київським акцентом
Після пошкодження NAMU російським ударом єМузей відкрив онлайн-доступ до колекції
Віртуальні експозиції музею доступні онлайн з будь-якої точки світу, а прибуток від переглядів спрямують на відновлення закладу
У SkyUp з’явився спецтариф «Крила вдячності» для військових і ветеранів
Їм будуть доступні авіаквитки за 1 гривню, пріоритетне обслуговування та безоплатна зміна дати рейсу
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень