fbpx
Slow news

Український бренд одягу розробив благодійні футболки з пеліканами

Зібрані кошти передадуть у фонд допомоги національному парку “Тузлівські лимани”
Коськовецька Аліна, 29.01.2021

Український бренд “Авіація Галичини” випустив колекцію футболок із зображенням пелікана. Цей дизайн розробили на підтримку фонду допомоги Тузлівським лиманам.

Національний природний парк “Тузлівські лимани” знаходиться в межиріччі Дністра й Дунаю. Заповідну зону називають “пологовим будинком Чорного моря”, бо вона має значні ресурси для біологічного відтворення.

Злочинне угруповання браконьєрів засипало протоки між лиманами та морем. Тому водний канал потерпає від обміління, що призводить до кардинальних змін екосистеми. Ґрунти стали непридатними для розвитку рослин, а площі, де мешкали птахи, значно скоротилися.

До Тузлівських лиманів навесні прилітають два види пеліканів — рожеві та кучеряві. Там вони живуть та годуються до кінця осені. Але тепер занесеним до Червоної книги України птахам загрожує зникнення через неконтрольоване використання ресурсів людиною. Щоб врятувати національний парк та його мешканців, потрібно зібрати 450 тисяч грн.

Придбати футболку та водночас зробити добру справу можна за цим посиланням або в магазинах Авіації Галичини у Львові. 200 грн із продажу кожної футболки передадуть на допомогу “Тузлівським лиманам”.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень