fbpx
Slow news

Український бренд білизни для рольових ігор випустив колекцію проти цензури жіночого тіла

Її представили 24 липня
Мачулка Ангеліна, 04.08.2021

Український бренд білизни для рольових ігор baed stories випустив колекцію CENSORED на знак протесту проти цензури жіночого тіла.

До лінійки ввійшли чотири комплекти, у назвах яких указані ті сфери, які стикаються з неприйняттям суспільства: CNSRD Pleasure, CNSRD Body, CNSRD Love, CNSRD Identity.

За словами Мар’яни Федчук, PR-менеджерки baed stories, магазин постійно стикається з проблемою блокування контенту через політику заборони показу оголеного жіночого тіла в Instagram. Це стосується не тільки постів, а й реклами та просування в цілому — вони в 90% випадків потрапляють у блок, навіть коли для зйомки використовували манекен.

“Колекція CENSORED створена з іронією на знак протесту проти цензури жіночого тіла в соціальних мережах та суспільстві, — говорить Мар’яна Федчук. — Ми розуміємо, що наш бренд не може піти проти правил великої корпорації. Але ми знаємо велику кількість інфлюєнсерів, акаунти яких алгоритм блокує навіть без наявних на те причин”.

У baed stories говорять, що їхня місія — привернути увагу до політики спільноти Instagram, правила та алгоритми якої стають усе жорсткішими.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень