fbpx
Slow news

Українські зірки записали аудіовистави про соціальні проблеми та благодійність

Послухати їх зможуть учасники “Щедрого забігу 2021”
Мачулка Ангеліна, 26.11.2021

Pianoбой, ONUKA, Соломія Вітвіцька, Саша Кольцова, Тетяна Гриньова та Ярослав Лодигін записали аудіовистави про соціальні проблеми та благодійні й громадські організації в Україні.

Проєкт створили в межах заходу “Щедрий забіг 2021”, який започаткували Zagoriy Foundation і благодійна платформа Kind Challenge. Послухати аудіовистави зможуть тільки учасники проєкту.

Авторкою текстів для аудіовистав є українська письменниця, лауреатка цьогорічної Центральноєвропейської літературної премії Angelus Катерина Бабкіна. Озвучуватимуть їх:

  • Саша Кольцова, фронтвумен гурту “Крихітка” — аудіовистава “Діти та батьківство”;
  • Соломія Вітвіцька, телеведуча, журналістка, ведуча ТСН на телеканалі “1+1” — аудіовистава “Інклюзія та безбар’єрний простір”;
  • Дмитро Шуров, соліст гурту Pianoбой — аудіовистава “Здоров’я та довголіття”;
  • Ната Жижченко, лідерка гурту ONUKA — аудіовистава “Природа, довкілля та раціональне споживання”;
  • Ярослав Лодигін, співзасновник інтернет-радіо “Аристократи”, режисер, продюсер і член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України — аудіовистава “Патріотизм, національні цінності та права людини”;
  • Тетяна Гриньова, засновниця благодійної платформи Kind Challenge — аудіовистава про проєкт ГО “Бачити серцем” – літній табір для дітей з інвалідністю “Космотабір: простір для всіх”.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень