fbpx
Slow news

Українські зірки озвучили сто дитячих казок

Корисний ресурс для сімейного дозвілля
Чередніченко Анастасія, 12.12.2019

Український дитячий онлайн-проєкт UA:Казки – це сайт з аудіозаписами казок, які озвучили українські виконавці та цілодобове радіо “Казки”. Його запустила Національна суспільна телерадіокомпанія України 2 березня 2019 року.

В UA:Казки вже є два сезони. У першому сезоні казки озвучували вокаліст гурту Бумбокс Андрій Хливнюк, учасник гурту ДахаБраха Марко Галаневич, лідерка гурту Крихітка Саша Кольцова, актор театру, кіно та дубляжу Євген Малуха, письменник і поет Сергій Жадан, співачка Христина Соловій та інші.

Другий сезон розпочався у вересні, і в ньому казки озвучували Аліна Паш, Вова зі Львова, Alyona Alyona, Юлія Юріна з Yuko, Марта Любчик із гурту Правиця, Мар’яна Головко, журналісти Майкл Щур, Дмитро Щебетюк, а також кінорежисер Ярослав Лодигін.

Ілюстрації з сайту можна завантажити собі і розмальовувати разом з дитиною. Також на сайті 24/7 працює радіо “Казки”.

Тетяна Кисельчук
Генеральна продюсерка цифрових платформ в UA: Суспільне мовлення

“У нашій країні високий попит на якісний україномовний дитячий контент, але його мало. Батькам доводиться вмикати дітям або російськомовні, або англомовні аналоги. Ідея проєкту UA:Казки належить Дмитру Хільченку та Євгену Спіріну – саме вони втілили перший сезон казок, у якому їх було 18. Я продовжила роботу хлопців і ми створили ще сто, двадцять з яких – казки національних меншин. Запис 100 казок зайняв півроку.

Нас щомісяця прослуховують близько 10 тисяч людей – це діти від 1 до 3 років та їхні батьки. Ілюстрації до казок створювала Євгенія Гайдамака, аранжування – Українське радіо та Радіо Культура, а керівниця проєкту, яка запрошувала всіх зірок – Дар’я Синельникова”.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень