fbpx
Slow news

Українські журналісти створили проєкт про документування життя країни під час війни

Це допоможе створити повноцінну куртину для нащадків
Мачулка Ангеліна, 16.09.2022

Громадська організація “Лабораторія журналістики суспільного інтересу” створила мультимедійний проєкт “Життя війни”, що документуватиме сучасну історію України під час російсько-української війни.

Проєкт розповість про життя окремих українців, громад і підприємств по всій Україні. Журналісти, які братимуть участь в ініціативі, писатимуть про своїх героїв документальні та публіцистичні матеріали, що будуть верифіковані. Цей проєкт допоможе зберегти пам’ять про війну для нащадків і дослідників.

“У березні, працюючи в Миколаєві, ми не могли сповна зрозуміти, що відбувається в Чернігові, документуючи історії в Харкові, не встигали за подіями, які розвивалися в Бердянську. Ідея проєкту саме в такому форматі виникла в історика Тімоті Снайдера, у форматі, що дав би можливість осягнути історичну важливість роботи журналістів”, — говорить про проєкт його керівниця та директорка “Лабораторії” Наталка Гуменюк.

Зараз проєкт має близько 20 партнерів: це й великі національні онлайн-медіа, і маленькі редакції незалежних ЗМІ з областей. Для роботи над “Життям війни” планують обрати ще 15 редакцій. Щоб податися на конкурс, до 30 вересня 2022 року треба заповнити реєстраційну форму та представити документальні історії, які хочете висвітлити.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень