Slow news

Українські розробники презентували додаток з подкастами про популярні книжки

З функціями соцмережі та монетизацією для авторів книжкових аудіо
Бондар Каріна, 01.10.2023

Українські розробники запустили мобільний додаток LitCom із подкастами про популярні книжки.

Зараз у ньому опубліковано вже приблизно 2000 таких аудіоісторій.

LitCom — це подкастинговий сервіс про книжки із функціями соцмережі та монетизацією для авторів книжкових аудіо.

“Якщо ми хочемо, щоб українці більше читали й робили це в задоволення — а ми таки цього дуже і дуже хочемо, — наше завдання створити для цього інструменти. Вигадувати велосипед не довелося. Варто було лише вдосконалити ту літкастмодель, яка вже пройшла тестдрайв у країнах Європи та Північної Америки”, — розповідають розробники.

Серед авторів подкастів: видавці, літературні блогери, екоактивісти, психологи, а також — радіо- і телеведучі, військовослужбовці, лікарі.

Додаток також має базові функції соціальної мережі. За словами авторів проєкту, ідея в тому, щоб запостити свої враження від прочитаної книжки було так само легко, як сторіз про сніданок.

Додаток розробила IT-команда під керівництвом Software Architect Романа Самчука, із досвідом розроблення ігрових та сервісних застосунків, автора та тренера навчального курсу Game services using Microsoft Azure. UI- та UX-дизайн LitCom розробляла Ганна Личак, співзасновниця креативної агенції hoba.digital.

Читайте також у рубриці Slow news
Adidas перетворив стіну хмарочоса на Мангеттені на подіум для запуску нової колекції
Бренд представив лінію Originals Sport вертикальним перформансом за участю танцівниць
DIVOCHE.MEDIA випустило третій сезон подкасту «На її плечах»
У новому сезоні говорять про етичне лідерство, гендерну нерівність у медицині, пережите сексуальне насильство та роль жінок у суспільних змінах
Etnodim презентував дитячі версії вишиванок із власної колекції
Чотири сорочки натхнені археологічними знахідками та традиційною українською вишивкою
Мінкульт і заклади культури долучилися до кампанії «Годуй грудьми всюди і тут»
Ініціатива нагадує про право матерів годувати дітей у публічних місцях без осуду та закликає створювати дружнє до родин середовище
Промо
EVA.UA презентувала кампанію «Хто б знав» про асортимент платформи
Серія відеороликів показує покупцям, що на платформі є значно більше товарів, ніж традиційно асоціюється з брендом EVA
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень