fbpx
Slow news

Українські креативники запустили подкаст-рефлексію

Ведучі використовують лише смартфон для запису випуску
Бондар Каріна, 26.06.2023

Креативний копірайтер Михайло Комаров і копірайтерка, менеджерка, продюсерка та журналістка Наталя Засядько презентували подкаст “Безглузда маленька трагедія”, де обговорюють маленькі переживання, які колись здавалися надзвичайно важливими.

Ведучі записують епізоди на диктофон у смартфоні, розповідаючи кожен по три історії за випуск.

“Ми спеціально відмовились від класичного запису подкасту в студії, з професійними мікрофонами та в ідеальній тиші. Натомість обираємо місця, де люди у повсякденні якраз і діляться або згадують свої безглузді маленькі трагедії. Парк, тераса, лавка, на якій сидиш і чуєш, як їде метро, — ось локації, в яких вирує життя. Кожен епізод подкасту тематичний. Ми вже поговорили про «трагедії» в подорожах, на зйомних квартирах та в дитинстві. Це теплі історії про щось, чому раніше ми надавали величезного значення, а зараз згадуємо, сміємось, іноді плачемо і розуміємо, який цінний досвід приніс той чи той випадок. «Безглузда маленька історія» — це подкаст-рефлексія, прослуховування якого подарує вам натхнення і меланхолію водночас”, — розповідає співведуча подкасту Наталя Засядько.

Творці також додали, що про лого згадали вже на моменті завантаження випуску, тому фінальний брендинг був створений за 4 хвилини.

Послухати перші епізоди можна за посиланням.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень