fbpx
Slow news

Українські креативники та Мінкультури створили інформаційний полк

Вони створюватимуть відео й тексти проти пропаганди Росії
Мачулка Ангеліна, 09.03.2022

Міністерство культури та інформаційної політики разом з українськими креативниками запустили проєкт ₩AW: War Against War для протидії пропаганді Кремля.

₩AW працює як інформаційний полк, де креативники, журналісти, режисери та піарники створюють відеоконтент і тексти різними мовами про війну в Україні. Уся ця інформація орієнтована на різні категорії — споживачів в Україні, Росії та в усьому світі.

“Українці спостерігають шалену кількість інформації, яку генерують та створюють волонтери з різних сфер. І це надзвичайно важливо, адже всі вони посилюють інформаційний спротив нашої країни та показують правду всьому світу. Сьогодні будь-який ролик або фото — це не просто контент. Це підняття бойового духу та доказова база проти злочинних дій Російської Федерації щодо України. І ми маємо збільшувати їх кількість, щоб не залишити ворогу жодного шансу на пропагандистську брехню”, — говорить міністр культури України Олександр Ткаченко.

Відео, фото й тексти від ₩AW закликають розповсюджувати на різних медіамайданчиках заради інформпідтримки України. Контент від інформаційного полку вже використовував національний телемарафон єдиних новин #UAразом і Президент України Володимир Зеленський.

Де можна підписатися на проєкт ₩AW: в Instagram, Telegram, на сайті Мінкульту. Також на YouTube доступний плейліст проєкту. 

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень