fbpx
Slow news

Українські гіди підпишуть Маніфест безпечних екскурсій

Щоб популяризувати правила безпеки під час екскурсій у період пандемії
Мачулка Ангеліна, 16.07.2021

В Україні стартував проєкт “Три на удачу”, покликаний під час пандемії привернути увагу до популярної традиції туристів — терти скульптури “на удачу”.

Кожен охочий гід може долучитися до проєкту й популяризувати правила безпеки під час екскурсій, зокрема дезінфекцію рук після дотику до пам’ятки. Для цього потрібно підписати Маніфест безпечних екскурсій на сайті.

У межах ініціативи біля пам’ятників Проні Прокопівні та Свириду Голохвастову в Києві, Дюку де Рішельє в Одесі та Усмішці у Львові з’являться спеціальні поінти. Там можна буде потерти скульптуру, продезінфікувати руки та взяти участь у вікторині на знання історії пам’ятника.

Амбасадорами “Три на удачу” стали менеджер Києва Юлія Бевзенко, засновник одеського екскурсійного агентства Олександр Бабіч, а також знавець Львова Петро Радковець.

“Безпека завжди була в пріоритеті на моїх екскурсіях, і я впевнена, що не тільки на моїх. Якщо ж ні, закликаю всіх гідів України ще раз звернути на це увагу. Навіть коли всі починають забувати про карантин, варто стежити за гостями, просити їх надіти маску на вході до музею або кафе, не скупчуватись, коли вони слухають щось цікаве”, — відзначає Юлія Бевзенко.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень