fbpx
Slow news

Українські бренди змінили свої логотипи на веселкові

У такий спосіб вони долучаються до підтримки прайд-місяця
Кірста Олена, 04.06.2024

Українські бізнеси активно долучаються до Місяця гордості, присвяченого підтримці ЛГБТК+ спільноти – великі компанії та бренди вже змінили свої логотипи на веселкові.

Компанії також розповіли на своїх сторінках у соцмережах про підтримку прав і видимості ЛГБТК+ спільноти.

Серед комерційних національних мовників айдентику на честь прайд-місяця змінив Новий канал. Як і минулого року, логотип телеканалу прикрасили райдужним колом з анімованим прапорцем. Також в ефірі та на цифрових платформах показуватимуть контент, присвячений маршам рівності та боротьбі зі стереотипами щодо ЛГБТ-спільноти.

«Кожна людина має право бути собою, і ми підтримуємо це. Повага є однією з головних цінностей Нового каналу. Для нас важлива особистість, а не її гендерна ідентичність чи сексуальна орієнтація», – каже Ольга Балабан, маркетинг-директорка Нового каналу.

Підтримка рівності вже стала своєрідним трендом для українських брендів, а суспільство вчиться бути більш толерантним і чинить менше опору подібним ініціативам, аніж у минулі роки.

@loveisua

Рік тому цей акаунт якраз і розпочинався з відео про підтримку #pridemonth українськими брендами. Приємно бачити багато з них і в цьогорічному відео. Вдячні що багато хто в 🇺🇦 з року в рік виступає союзником ЛГБТІК+спільноти 🏳️‍🌈🇺🇦 #pridemonth2024 #місяцьгордості #лгбтукраїна #lgbtqiaukraine #9103 #5488 #loveisua #нігомофобії #українськийтікток #українськібренди

♬ Friendships – Pascal Letoublon

Pride Month — Місяць гордості, присвячений боротьбі ком’юніті ЛГБТ+ за свої права, традиційно проходить у червні. Його історія бере початок у ніч на 28 червня 1969 року, коли відвідувачі нью-йоркського гей-бару «Стоунволл-інн» вчинили опір поліцейським. Протести тривали протягом декількох днів і отримали назву Стоунволлських бунтів. Цього року в Україні вперше за час повномасштабної війни проведуть Марш Рівності. Подію заплановано на 16 червня у київському метро. До неї долучаться активісти, представники ЛГБТК+ та правозахисних організацій, волонтери. Також 9 червня в артцентрі Closer відбудеться Благодійний освітній фестиваль «КиївПрайд».

Матеріал підготовлено в межах проєкту Strategic Media Support Program, який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Користувачам із ЄС не будуть доступні ШІ-функції в iOS 18
Причиною називають вимоги закону про цифрові ринки
Кінофестиваль «Миколайчук Open» оголосив переможців
Вони отримали статуетки фестивалю та грошові винагороди
Виходить друком перше число оновленого журналу «КІНО-КОЛО»
Робота над випуском тривала майже 3 роки
З’явилась безоплатна гаряча лінія із цифрової безпеки
Фахівці консультують з питань онлайн-шахрайства та зламу акаунтів у месенджерах
«Людина зі шрамом. Перевтілення» – з’явилося нове соціальне реаліті-шоу
Учасниками проєкту стали українці, які мають шрами на тілі
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень