fbpx
Slow news

Українські бренди випустили колекції до Дня Києва

На одязі зобразили легендарні символи міста
Кірста Олена, 25.05.2024

До Дня Києва, який щороку відзначають в останню неділю травня, українські бренди вирішили позмагатися в креативності й випустили колекції одягу, присвячені українській столиці.

Бренди випустили колекції одягу із зображеннями легендарних символів та колориту міста. Команда Bazilik Media зробила добірку найяскравіших дропів-присвят Києву.

Український бренд MustHave днями випустив тематичний дроп-зізнання у коханні «Побачення з Києвом». До колекції увійшли футболки, шопери та кепки із зображенням одвічних київських символів: фунікулера, морозива «Каштан», квітів каштана та легендарного торта. На бейсболках вишили рік заснування міста.

«”Побачення з Києвом” – це не просто одяг, це споглядання величі і краси усього, що робить Київ унікальним. Ми запрошуємо всіх, хто любить це місто, приєднатися до нашої подорожі та поділитися духом Києва разом з нами», – кажуть представники бренду.

Бренд Support by Poustovit присвятив свою нову колекцію київським мостам, зокрема Русанівському. На футболках зобразили поєднання мостів та зображення психодіагностичних тестів Роршаха, що вивчають особистість. За словами представників бренду, у такий спосіб вони прагнули підкреслити, наскільки для кожної людини колективне й повсякденне є особистим, а також показати єднання лівого та правого берегів Києва.

«Взагалі, для команди міст це не тільки споруда, що допомагає перетнути річку. Для нас, киян та українців, – це символ звʼязку та обʼєднання, це створення звʼязків між людьми для обміну думками, досвідом і пристрастями», – розповіли в Support by Poustovit.

Втілити зйомку дропу бренд запросив пару закоханих киян, які разом будують власний бізнес. Ярослав працює таргетологом у команді Poustovit, а Марго веде телеграм-канал про український фешн.

Не забули про легендарний символ – київський торт. Бренд Vika Adamska та мисткиня Юлія Пекер-Моховікова. У колаборації вони випустили лімітований дроп, до якого увійшли футболки з принтом солодкого символу української столиці.

Традиційно День Києва відзначають в останні вихідні травня, цьогоріч свято припадає на 26 число. Вперше День міста святкували наприкінці травня в 1982 році. Тоді ця дата збіглася з 1500-річчям від заснування Києва. Офіційно святкування запровадили в 1987 році.

Матеріал підготовлено в межах проєкту Strategic Media Support Program, який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
LEGO і Pokémon створили спільну колекцію конструкторів
Перші набори з Пікачу та Іві з’являться в лютому
У Раді зареєстрували законопроєкт про заборону російської мови в приватних школах
Автори ініціативи наголошують на загрозах національній безпеці
Український фандрейзинговий проєкт Arina’s Story претендує на звання найкращого сайту у світі
Ініціатива залучає міжнародну аудиторію до збору коштів на напрям «Освіта і наука» платформи UNITED24
Mattel представила першу в історії Barbie з аутизмом
У ляльки є спінер, навушники від гучних звуків і планшет для спілкування
Mojave і Malva представили благодійну колекцію футболок
Проєкт «В мені тече моя ріка» допоможе забезпечити адаптивним одягом Службу супроводу 12-ї бригади «Азов»
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень