fbpx
Slow news

Українські бренди випустили колекції до Дня Києва

На одязі зобразили легендарні символи міста
Кірста Олена, 25.05.2024

До Дня Києва, який щороку відзначають в останню неділю травня, українські бренди вирішили позмагатися в креативності й випустили колекції одягу, присвячені українській столиці.

Бренди випустили колекції одягу із зображеннями легендарних символів та колориту міста. Команда Bazilik Media зробила добірку найяскравіших дропів-присвят Києву.

Український бренд MustHave днями випустив тематичний дроп-зізнання у коханні «Побачення з Києвом». До колекції увійшли футболки, шопери та кепки із зображенням одвічних київських символів: фунікулера, морозива «Каштан», квітів каштана та легендарного торта. На бейсболках вишили рік заснування міста.

«”Побачення з Києвом” – це не просто одяг, це споглядання величі і краси усього, що робить Київ унікальним. Ми запрошуємо всіх, хто любить це місто, приєднатися до нашої подорожі та поділитися духом Києва разом з нами», – кажуть представники бренду.

Бренд Support by Poustovit присвятив свою нову колекцію київським мостам, зокрема Русанівському. На футболках зобразили поєднання мостів та зображення психодіагностичних тестів Роршаха, що вивчають особистість. За словами представників бренду, у такий спосіб вони прагнули підкреслити, наскільки для кожної людини колективне й повсякденне є особистим, а також показати єднання лівого та правого берегів Києва.

«Взагалі, для команди міст це не тільки споруда, що допомагає перетнути річку. Для нас, киян та українців, – це символ звʼязку та обʼєднання, це створення звʼязків між людьми для обміну думками, досвідом і пристрастями», – розповіли в Support by Poustovit.

Втілити зйомку дропу бренд запросив пару закоханих киян, які разом будують власний бізнес. Ярослав працює таргетологом у команді Poustovit, а Марго веде телеграм-канал про український фешн.

Не забули про легендарний символ – київський торт. Бренд Vika Adamska та мисткиня Юлія Пекер-Моховікова. У колаборації вони випустили лімітований дроп, до якого увійшли футболки з принтом солодкого символу української столиці.

Традиційно День Києва відзначають в останні вихідні травня, цьогоріч свято припадає на 26 число. Вперше День міста святкували наприкінці травня в 1982 році. Тоді ця дата збіглася з 1500-річчям від заснування Києва. Офіційно святкування запровадили в 1987 році.

Матеріал підготовлено в межах проєкту Strategic Media Support Program, який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Користувачам із ЄС не будуть доступні ШІ-функції в iOS 18
Причиною називають вимоги закону про цифрові ринки
Кінофестиваль «Миколайчук Open» оголосив переможців
Вони отримали статуетки фестивалю та грошові винагороди
Виходить друком перше число оновленого журналу «КІНО-КОЛО»
Робота над випуском тривала майже 3 роки
З’явилась безоплатна гаряча лінія із цифрової безпеки
Фахівці консультують з питань онлайн-шахрайства та зламу акаунтів у месенджерах
«Людина зі шрамом. Перевтілення» – з’явилося нове соціальне реаліті-шоу
Учасниками проєкту стали українці, які мають шрами на тілі
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень