fbpx
Slow news

Українські бренди представлять свої вироби на виставці Ambiente 2024

Щоб посилити співпрацю між українськими компаніями у сфері креативних індустрій
Бондар Каріна, 04.01.2024

З 26 по 30 січня 2024 року в німецькому Франкфурті відбудеться щорічна міжнародна виставка споживчих товарів Ambiente. На ній представлять колективний стенд українських підприємств Oplich.

10 українських бізнесів презентують у Німеччині власні товари, щоб заявити про себе та продемонструвати, що українці — сильні гравці в галузі предметного дизайну, сповнені цікавих ідей та нестандартних рішень.

Серед учасниць стенда — українські підприємства у сфері креативних індустрій, які популяризують українську культурну ідентичність і традиційні ремесла.

“Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» вдруге підтримує колективний стенд Oplich в межах міжнародної виставки Ambiente, щоб презентувати широкій аудиторії 10 українських брендів. Участь у виставці Ambiente 2024 — це чудова можливість представити світу не лише якісну продукцію та культурні сенси нашої країни, а й налагодити контакти з потенційними партнерами. Завдяки участі у міжнародних заходах українські бізнеси підкорюють міжнародні ринки, розпочинають експортні продажі та в результаті створюють більш високооплачувані робочі місця в Україні”, — каже Олеся Залуська, керівниця Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”.

Колективний стенд Oplich прагне посилити співпрацю між українськими компаніями у сфері креативних індустрій, щоб вони вийшли на міжнародні ринки та просували українське виробництво у світі.

Мета стенда — залучити нових покупців та дистриб’юторів, щоб усе більше людей дізнавалися про сучасні українські товари.

Колективний стенд Oplich на міжнародній виставці Ambiente 2024 організовує ГО “Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі” за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” (CEP) та Міжнародної організації з міграції (МОМ).

Читайте також у рубриці Slow news
Агенція plusone social impact розробила комунікаційну стратегію для Українського ветеранського фонду
У межах ініціативи створили перший відеоролик
У США зняли фільм про Джамалу та війну в Україні 
Cвітова премʼєра відбулася у другу річницю повномасштабного вторгнення росії
METRO Україна запустила інклюзивну капчу
У такий спосіб компанія порушує проблему нерівного ставлення до людей з інвалідністю
Інстаграм запускає свій маркетплейс
Він об’єднає бренди з авторами контенту для платних партнерств або реклами
Ptashatam сторили колекцію текстилю, присвячену Лесі Українці 
Кампейн відзняли у кімнаті-музеї «Лесина вітальня» у Луцьку
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень