fbpx
Slow news

Українські банки запроваджують пільги для клієнтів

Розповідаємо про пільги від ПриватБанку, monobank, Альфа-банк Україна, Ощадбанку, Райффайзен Банк, ПУМБ і ТАСКОМБАНК
Мар'яна Хемій, 01.03.2022

ПриватБанк

З 1 березня 2022 року у ПриватБанку запровадили кредитні канікули для клієнтів фізичних осіб за всіма кредитними картками. Пільгові умови договору без обов’язкового мінімального платежу діють до 1 червня 2022 року за кредитними картками: Картка Універсальна, Картка Універсальна Gold та преміальними картками. Можна не сплачувати обов’язковий мінімальний платіж, а ставка за кредитом становитиме 0,00001 %.

Задля підтримки українського бізнесу та підприємців в умовах воєнного стану ПриватБанк оголосив кредитні канікули з 1 березня до 1 червня 2022 року всім бізнес-клієнтам, у яких не було прострочення або строк прострочення складає не більше 90 діб.

Окрім того, до 11 березня скасували 0,5 % відсотків за зарахування SWIFT-переказів для фізичних осіб.

Строк дії карток автоматично продовжили 180 днів. Обмежень для безготівкових операцій у банку немає.


monobank

У monobank продовжили на місяць пільговий період за кредитними картками та скасували обовʼязковий платіж. Не нараховуватимуть штрафи та підвищені відсотки за заборгованість чи прострочення.

Натомість всі виплати перед вкладниками банк виконує в повному обсязі.


Альфа-банк Україна

В Альфа-банк Україна з 1 березня 2022 року запровадили кредитні канікули за всіма кредитними картками та активними кредитами фізичних осіб. Вони триватимуть три місяці — до 1 червня 2022 року. Окрім того, скасували обов’язковий мінімальний платіж за кредитними картками. Відсоткова ставка залишається без змін.

За кредитами готівкою та споживчими кредитами канікули встановлюються з 1 березня 2022 року на три місяці з наступним механізмом погашення: платіж за основною сумою боргу становить 0 грн 00 коп., чергові платежі щодо тіла кредиту за період канікул пропорційно розподіляються на весь термін дії кредиту, відсотки, нараховані за період дії кредитних канікул, пропорційно розподіляються на термін дії кредиту, сплата щомісячної комісії здійснюється в останній період дії кредиту.

У банку також скасували комісію — 1 % + 5 грн — за переказ коштів із картки Альфа-банк Україна на картки інших банків.

У банку повідомили: санкції від ЄС до Михайла Фрідмана та Петра Авена стосуються лише приватних осіб, тому Альфа-банк в Україні працює без обмежень. Наразі розглядають питання щодо зміни структури власності, Фрідман та Авен не володіють контрольним пакетом.


Ощадбанк

В Ощадбанку автоматично продовжили дію карток, термін дії яких завершився, до 1 серпня. Картками можна розраховуватись у магазинах та знімати готівку у банкоматі.

Крім того, в Ощадбанку скасували комісію на зарахування зарплати працівникам державних компаній.


Райффайзен Банк

У банку запровадили кредитні канікули за кредитними картками та кредитами мінімум на один місяць. Крім цього, скасували всі комісії: за перекази, платежі та поповнення мобільного телефону, а також за користування платіжними картками, рахунками фізичних осіб та приватних підприємців. Термін дії карток, що закінчились у лютому, автоматично продовжили на 180 діб.

Райффайзен Банк відкрив можливість зняти готівку на касі супермаркету та на заправках. Послуга називається «Готівка на касі».

Для тих, хто за кордоном, скасували комісію при конвертації валюти та комісію за зняття готівки у банкоматах.


ПУМБ

У банку не будуть нараховувати штрафи та підвищені відсотки за заборгованість чи прострочення за всіма кредитами протягом 30 днів. Також у ПУМБ на місяць скасували нарахування додаткових відсотків та комісій.


ТАСКОМБАНК

У банку скасували платежі за кредитними картками у березні,  а також не будуть нараховувати штрафи чи пеню за кредитами для ФОПів до 1 квітня 2022 року.⠀

Пільговий період за картками Велика П’ятірка, Pudra Card, Lime Card, Marsala Card продовжено на місяць, до 31 березня 2022 року.

Готівкові кошти з карток для бізнесу можна зняти по 10 тис. грн на добу у банкоматах ТАСКОМБАНКу або до 100 тис. грн у касах банку.

Джерело: mc.today

Читайте також у рубриці Slow news
Enko запустив грантову програму для українських артистів
​​Протягом восьми місяців лейбл відбиратиме одного артиста та займатиметься його розвитком
В Україні створили медіа “Вечір”
Аудиторією проєкту є українці різного віку, стану й статусу
Створили освітній курс, що дасть змогу подивитися на історію України без фейків
У межах курсу розберуть понад 20 історичних міфів
Meta запустила інструменти, що відмежують рекламні оголошення від шкідливого контенту
Рекламодавцям пропонують три рівні ризику, які можна обрати для реклами
Запустили ШІ-продукт для створення маркетингових зображень
Новий продукт автоматизує редагування
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень