fbpx
Slow news

Українська кінорежисерка Ірина Цілик зранку дала інтерв`ю у прямому ефірі CNN

Та звернулася до Америки про необхідність більшої допомоги для України
Данилюк Даяна, 28.02.2022

Українські діячі та діячки культури не стоять осторонь та намагаються усіма способами розповідати у міжнародному просторі про війну та необхідність більшої допомоги для України. Українські кінофестивалі, інституції та асоціації пишуть листи до міжнародних спільнот, а окремі митці виходять у прямі ефіри, звертаючись до різних країн.

Українська кінорежисерка Ірина Цілик, яка є лауреаткою американського кінофестивалю «Санденс» (2020) за найкращу режисерську роботу у категорії світового документального кіно за стрічку «Земля блакитна, ніби апельсин», сьогодні зранку дала інтерв`ю у прямому ефірі CNN та попросила у всього світу, зокрема, в Америки, допомогу для України.

Під час прямого ефіру Ірина зазначила, що в Україні почалася велика війна, що останні 4 дні були для всіх найдовшими в житті, що всім дітям, як і її сину, зараз дуже страшно, страшно чути вибухи, постійні постріли, бачити вогонь та смерті. Зазначила, що дуже вірить в єдність українців, в українську армію. Звернула увагу, що те, що зараз відбувається, це російський фашизм, і всі українці знаходяться наче в пеклі, але будуть захищати свою свободу заради майбутнього та демократії. Сказала, що «Україна може змінити багато. Ми відчуваємо підтримку, але щоб перемогти, нам потрібно її набагато більше. Ми просимо про допомогу у закритті неба по всьому світу.»

На запитання ведучої CNN, що би вона сказала президенту РФ, якщо б була можливість, Ірина відповіла, що не думає, що хотіла б з ним розмовляти, бо він справжній диктатор, який вірить у свою всемогутність, що будував багато років.

Ірина Цілик стала відома завдяки документальній стрічці «Земля блакитна, ніби апельсин», у центрі сюжету якої – історія родини, що живе поблизу зони бойових дій на Донбасі.

Текст: Сабіна Асадова

Читайте також у рубриці Slow news
В Україні запровадять штрафи за сексуальні образи в месенджерах
У Верховній Раді підписали відповідний закон
Популярна клікерна гра Hamster Kombat має російський слід
Внутрішні дані українських користувачів можуть опинитися під загрозою
Vivat проведе низку заходів на Книжковому Арсеналі
Видавництво вирішило не відмовлятися від участі у фестивалі
Кінофестиваль Миколайчук OPEN оголосив міжнародну конкурсну та ретроспективну програми
Глядацькі абонементи вже з’явились у продажу
Створили нове видавництво Kovyla Publishing
Воно спеціалізується на англомовних книжках про Україну
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень