fbpx
Slow news

Українська кінорежисерка Ірина Цілик зранку дала інтерв`ю у прямому ефірі CNN

Та звернулася до Америки про необхідність більшої допомоги для України
Данилюк Даяна, 28.02.2022

Українські діячі та діячки культури не стоять осторонь та намагаються усіма способами розповідати у міжнародному просторі про війну та необхідність більшої допомоги для України. Українські кінофестивалі, інституції та асоціації пишуть листи до міжнародних спільнот, а окремі митці виходять у прямі ефіри, звертаючись до різних країн.

Українська кінорежисерка Ірина Цілик, яка є лауреаткою американського кінофестивалю «Санденс» (2020) за найкращу режисерську роботу у категорії світового документального кіно за стрічку «Земля блакитна, ніби апельсин», сьогодні зранку дала інтерв`ю у прямому ефірі CNN та попросила у всього світу, зокрема, в Америки, допомогу для України.

Під час прямого ефіру Ірина зазначила, що в Україні почалася велика війна, що останні 4 дні були для всіх найдовшими в житті, що всім дітям, як і її сину, зараз дуже страшно, страшно чути вибухи, постійні постріли, бачити вогонь та смерті. Зазначила, що дуже вірить в єдність українців, в українську армію. Звернула увагу, що те, що зараз відбувається, це російський фашизм, і всі українці знаходяться наче в пеклі, але будуть захищати свою свободу заради майбутнього та демократії. Сказала, що «Україна може змінити багато. Ми відчуваємо підтримку, але щоб перемогти, нам потрібно її набагато більше. Ми просимо про допомогу у закритті неба по всьому світу.»

На запитання ведучої CNN, що би вона сказала президенту РФ, якщо б була можливість, Ірина відповіла, що не думає, що хотіла б з ним розмовляти, бо він справжній диктатор, який вірить у свою всемогутність, що будував багато років.

Ірина Цілик стала відома завдяки документальній стрічці «Земля блакитна, ніби апельсин», у центрі сюжету якої – історія родини, що живе поблизу зони бойових дій на Донбасі.

Текст: Сабіна Асадова

Читайте також у рубриці Slow news
Боротьба з насильством: в Україні стартувала кампанія підтримки постраждалих
Організації, зірки та лідери думок об’єднуються, щоб привернути увагу до проблеми
Вийшло третє число «Літопису українського дизайну»
У ньому розповідають про офіційні шрифти ЗСУ, піар-кампанії військових бригад та соціально-політичну графіку
Стартувала національна кампанія «Ми всі за одне»
Героями ролика-маніфесту стали реальні військовослужбовці та волонтери
Нові функції месенджерів та інструментів
WhatsApp транскрибує голосові повідомлення, в Signal з’явилися нові функції відеодзвінків, Telegram оновив мінізастосунки, а Google додасть одноразові поштові адреси
Інновації в релігії: штучний інтелект у швейцарській каплиці
ШІ-Ісус може вести діалог із прихожанами 100 різними мовами
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень