fbpx
Slow news

Україна все ж представить свій павільйон на Венеційській бієнале

Частину проєкту відновлюватимуть у Венеції
Мачулка Ангеліна, 28.03.2022

Попри наслідки повномасштабного вторгнення росії Україна візьме участь у Венеційській бієнале у 2022 року.

Команді українського павільйону вдалося врятувати з Києва частину проєкту “Фонтан виснаження. Acqua Alta” авторства Павла Макова. Первозданний вигляд роботи відновлять уже у Венеції.

Таки представляти Україну на бієнале вирішили через те, що, на думку кураторів, це — шанс боротися з російською агресією у міжнародному культурному просторі.

“У такі часи присутність України на виставці важлива, як ніколи раніше. Коли Росія заперечує саме право на існування нашої культури, ми мусимо продемонструвати світові наші досягнення”, — говорять куратори павільйону Марія Ланько, Лизавета Герман і Борис Філоненко.

Хоча робота над проєктом відновлена, достеменно невідомо, в якому складі команда буде присутня у Венеції.

Читайте також у рубриці Slow news
ОККО та banda запропонували клієнтам обрати нову рекламну кампанію
Стартувало голосування за один із трьох креативів для радіореклами про їжу на АЗК
Творці «Мавка. Лісова пісня» анонсували 3D-анімаційний фільм «Зоря Трипілля»
Історія натхнена трипільською цивілізацією та розповідає про небожительку, яка опиняється у світі людей
Прибуток від продажу колекції «Лавра» бренд OLIZ спрямує на відновлення Успенського собору
Колекцію створили у співпраці з Національним заповідником «Києво-Печерська лавра» за тиждень до обстрілу
Gentle Monster у новій колекції окулярів перетворив сім міст на овочеві всесвіти
Для запуску Veggie Collection бренд створив масштабні сюрреалістичні інсталяції, натхнені світом овочів
KFC оновила логотип, дизайн ресторанів і комунікацію
Компанія зосередила ребрендинг навколо свого фірмового відерця з куркою
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень