fbpx
Slow news

Україна вперше представила свій павільйон на Конференції ООН зі зміни клімату

Стенди розповідатимуть про вплив війни на харчову безпеку світу
Мачулка Ангеліна, 07.11.2022

Україна вперше в історії Конференції ООН зі зміни клімату представила свій павільйон.

Головне завдання українського представництва — показати згубний вплив війни на весь світ і заручитися підтримкою для відновлення України.

Павільйон України складається з трьох смислових блоків. У центрі — інсталяція у вигляді вирви від снаряда, яких зараз багато на українській землі. Усередині вирви — понад 500 кубів з переробленого матеріалу Polygood від The Good Plastic Company із 16 видами українських ґрунтів. Це нагадування про величезний потенціал України та її важливість для світової продовольчої стабільності.

Тематично павільйон поділено на два блоки — наслідки війни для клімату й бачення майбутнього України як однієї з держав-гарантів і учасниць у досягненні кліматичних цілей ООН.

Також на Конференції українська делегація презентує ініціативу “Зелені зернові шляхи”, яка порушує питання глобальної загрози харчовій безпеці світу.

“Представлений Україною павільйон демонструє: кліматична справедливість залишається стрижнем плану українського уряду зі стійкості й відновлення, навіть у цей складний для країни час”, — говорить Христофорос Політіс, в. о. Постійного представника ПРООН в Україні.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень