fbpx
Slow news

Україна посіла 50-те місце у світовому рейтингу доступності інтернету

А в Європі опинилася на 32-й сходинці з 38 країн
Мачулка Ангеліна, 19.09.2022

VPN-сервіс Surfshark склав рейтинг доступості інтернету в країнах з усього світу.

Країни оцінювали за п’ятьма критеріями: доступністю інтернету, якістю інтернету, електронною інфраструктурою, електронною безпекою та електронним урядом (доступом до держпослуг). Разом вони складали індекс DQL — Digital Quality of Life Index (індекс діджитальної якості життя).

Щоб вирахувати індекс, фахівці Surfshark вимірювали співвідношення найдешевших тарифів для широкосмугового фіксованого та мобільного інтернету й середньої погодинної зарплати в країні.

Десятка країн із найкращим інтернетом така: Ізраїль, Данія, Німеччина, Франція, Швеція, Нідерланди, Фінляндія, Японія, Велика Британія, Південна Корея.

Україна опинилася на 50-му місці зі 117 країн світу, а в Європі — на 32-му місці з 38. Порівняно з аналізом 2021 року Україна втратила бали у сферах якості інтернету, електронної безпеки та електронного уряду.

Загалом з минулого року Україна опустилась на 3 щаблі в рейтингу. За словами дослідників, найголовнішими причинами стали падіння якості послуг і збільшення кіберзагроз через війну з росією.

Останнє, 117-те, місце посідає Демократична Республіка Конго.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень