fbpx
Slow news

“Україна без сміття” допоможе безплатно сортувати відходи військовим і волонтерам

Кожен охочий може сплатити за відповідну послугу для активістів і захисників
Мачулка Ангеліна, 14.09.2022

“Україна без сміття” запустила благодійний проєкт “Підвісь пакет!” для допомоги волонтерам і військовим Києва в сортуванні сміття.

Щоб допомогти, кожен охочий може переказати кошти через телеграм-бот УБС зі спеціальною приміткою “Підвісь пакет”. Ці гроші витратять на сортувальний full-сервіс (послуга “УБС Кур’єр”). Крім того, що організація забиратиме картон, плівку, пляшки й інші паковання на перероблення, вона ще й проведе майстер-класи й допоможе організувати сортувальний простір у штабі військових або волонтерів.

“До нас звертається багато військових частин із запитом на сортування. Волонтерські штаби приймають і сортують гуманітарку, з якої залишається величезна кількість відходів паковання. Везти самотужки на станцію волонтери не в змозі, а викидати й забруднювати довкілля не хочеться. Весь свій час ці люди присвячують наближенню нашої перемоги, тому ми вирішили створити цю можливість, щоб допомогти їм отримати зручний сервіс від УБС”, — говорить Євгенія Аратовська, голова УБС.

Ініціатива орієнтована на тих прихильників УБС, які зараз перебувають за межами України й будуть раді надати можливість користуватися послугами УБС тим, хто зробить це вперше.

Підвісити 1 великий пакет на 120 л коштує 280 грн.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень