fbpx
Slow news

Uklon запустив нову функцію регулярних донатів на допомогу ЗСУ

Вони будуть спрямовані на різноманітні благодійні збори для української армії
Бондар Каріна, 12.04.2023

Онлайн-сервіс виклику авто Uklon представив нову функцію у застосунку – регулярні донати для системної допомоги українській армії.

Тепер користувачі Uklon зможуть самостійно обирати фіксовану суму донату, який буде списуватися додатково до вартості кожної поїздки на різні благодійні збори для ЗСУ.

“Нещодавно Uklon виповнилось 13 років, з яких 9 – підтримуємо українську армію. За цей час ми навчилися впроваджувати технологічні рішення та власні ресурси у системну допомогу. Тож раді представити нашу нову функцію благодійної допомоги, яка дасть змогу регулярно допомагати українській армії, під час кожної взаємодії з нашим застосунком.

Наступного разу, скориставшись сервісом та оплативши поїздку в Uklon, ви зможете додатково зробити донат на збір для ЗСУ, які, своєю чергою, саме зараз нищать ворога. Uklon – це вже давно більше ніж просто сервіс виклику авто – це про рух. І зараз це рух до перемоги! Тож найкращий спосіб нас привітати із 13-річчям – оформити регулярні донати й підтримати наш важливий збір спільно з БФ Dignitas на FPV ударні дрони”, – розповів Сергій Смусь, операційний директор та співзасновник Uklon.

Щоб підключити функцію благодійної допомоги, у застосунку Uklon потрібно натиснути кнопку “Донат” на головному екрані та обрати новий розділ “Регулярний донат на перемогу”. Після цього вказати будь-яку комфортну суму та прив’язати банківську картку, з якої буде списуватися донат під час кожного замовлення таксі.

Після оформлення регулярних донатів під час кожної поїздки в Uklon додатково до вартості замовлення автоматично буде списуватися сума, яку обрав користувач під час налаштування регулярного донату.

Скасувати регулярні донати, відредагувати суму або змінити банківську картку можна буде в будь-який час через кнопку “Донат” у застосунку Uklon.

Читайте також у рубриці Slow news
Запустили кампанію про те, як важливо психотерапевтам бути дружніми до ЛГБТК+ спільноти
Це серія дописів зі спеціалістами, які розкриватимуть цю проблему
Український дизайнер запустив подкаст про креативну працю в умовах війни
Ведучий розмовлятиме з дизайнерами провідних українських продуктових стартапів
Burger King відповів на нову кампанію McDonald’s у ChatGPT
У якій ШІ запитали про найвідоміший бургер у світі
 LinkedIn представив нові інструменти ШІ для маркетологів
Для просування оновлень запустили кампанію за участю олімпійської медалістки Ненсі Керріган
“Ощадбанк” запускає гранти для підприємців
Вони, зокрема, перекриватимуть негайні витрати компаній
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень