fbpx
Slow news

Uklon запустив клас авто для людей з інвалідністю

Вартість поїздки автомобілем інклюзивного класу буде на 30% нижчою
Бондар Каріна, 04.04.2023

Український онлайн-сервіс виклику авто Uklon за підтримки Mastercard та MacPaw запустив клас “Інклюзивний”.

Відтепер пасажири, які користуються кріслом колісним, можуть безперешкодно пересуватися на спеціально оснащених авто. Новий клас авто доступний у Києві та його передмісті в радіусі 20 км. Надалі планують розширити географію.

Наразі проєкт працює у beta версії. Згодом компанія планує масштабування – як за регіонами, так і за аудиторією.

Авто класу “Інклюзивний” оснащені гідравлічним або механічним підіймачем, рампою, спеціальними пасками безпеки та кріпленнями для фіксації крісла колісного.

Щоб замовити адаптовану автівку, у застосунку Uklon необхідно ввести потрібний маршрут і вибрати відповідний клас. Усі поїздки виконують професійні драйвери, які пройшли тренінг від Доступно.UA зі спілкування та взаємодії з людьми з порушеннями опорно-рухового апарату. У разі якщо пасажир з інвалідністю пересувається без супроводу, крім послуги перевезення, водій автомобіля спеціального класу допоможе перенести багаж або особисті речі.

“Для Uklon запуск Інклюзивного класу – це важливий крок у створенні рівних можливостей для всіх українців. Віримо, що цей проєкт покращить якість життя людей, які користуються кріслом колісним. Станом на 2021 рік в Україні налічувалося більше ніж 2 мільйони людей з інвалідністю, і на жаль, в умовах повномасштабної війни їх кількість може тільки збільшуватися. Ми переконані, що люди з інвалідністю не повинні відчувати соціальну відчуженість і мати проблеми з пересуванням у місті”, – зазначає співзасновник і операційний директор компанії Uklon Сергій Смусь.

Вартість поїздки автомобілем інклюзивного класу буде на 30% нижчою від стандартного тарифу.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень