fbpx
Slow news

Uklon випустив сумки з рекламних банерів

Ініціативу приурочили до Дня Землі
Альтман Дарина, 23.04.2021

Онлайн-сервіс таксі Uklon створив колекцію апсайклінг-сумок REBORD з вінілових банерів. У такий спосіб компанія намагається звернути увагу на проблему утилізації рекламних матеріалів в Україні. 

Сумки можна буде отримати за попереднім замовленням. Для цього потрібно залишити заявку на сайті й зробити благодійну пожертву проєкту “Україна без сміття” на суму від 600 грн. Усі виручені гроші спрямують на створення нового культурного об’єкта на ВДНГ, який об’єднає в собі Станцію сортування, перший в Україні Музей переробки і споживання, open air артпростір і no plastic фермерський ринок.

Відомо, що матеріали у складі рекламних вінілових банерів роблять їх небезпечними для навколишнього середовища, оскільки екологічного механізму утилізації у світі немає.

За офіційною статистикою, в Україні йде в сміття більше 15 000 тонн банерів на рік. А розкладаються вони більш як 500 років.

Так придумали й назву проєкту: “REBORD”, що співзвучно з англійським “reborn” — переродження. Кожна сумка матиме  унікальний візерунок, оскільки шматочки рекламного зображення використовують у рандомному порядку. А в подарунок від соціального проєкту УБС до кожної сумки йтиме фірмовий пін. 

“Перероблення старих рекламних полотен у функціональні речі “REBORD” — це одна з green ініціатив Uklon. Ми втілюємо цей проєкт тому, що питання екології хвилюють нас як компанію. Проєктом “REBORD” ми хочемо закликати наших колег і партнерів наслідувати наш приклад і задуматися про те, якої шкоди вони можуть наносити довкіллю, а також знайти спосіб змінити ситуацію”, — розповів директор з маркетингу Uklon Вадим Іщенко.

Читайте також у рубриці Slow news
Coca-Cola представила інструмент ШІ для створення дизайнів з культовими зображеннями бренду
Найкращі роботи розмістять на білбордах компанії
Відбудеться світовий марафон щодо захисту прав і свобод українських жінок
Буде можливість почути понад 65 спікерів з 15 країн світу
“Чорні вівці” видадуть дитячі книжки про онкологію
Частину гонорару авторки та ілюстраторки спрямують до фонду “Таблеточки”
Запустили сервіс щодо можливостей виїзду працівників ІТ-компаній за кордон
Згодом він стане платформою для вдосконалення законодавства в інтересах IT-галузі
PLEON Talan створило соціальну кампанію “Нові сторінки українського героїзму”
У ній кожна героїня пояснила, як її діяльність сприяє перемозі України
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень