fbpx
Slow news

Uklon пропонує пасажирам виконувати ігрові завдання й отримувати призи від партнерів

Ініціатива стартує в межах гейміфікованої програми лояльності
Бондар Каріна, 03.08.2023

Українська продуктова IT-компанія Uklon запустила гейміфіковану програму лояльності. Користуючись сервісом виклику авто, можна буде виконувати різноманітні завдання та отримувати за це винагороду.

Новий функціонал доступний лише для райдерів у Києві, але згодом запрацює в інших містах.

Усі завдання гейміфіковані. Наприклад, учасники програми лояльності повинні здійснювати поїздки на різних класах авто, користуватися сервісами і додатковими послугами, встигати виконувати челенджі у визначений час тощо. Успішно та вчасно виконавши те чи інше завдання, пасажири отримуватимуть бали, які в Uklon називають медіаторами”.

Накопичені медіатори можна буде обмінювати на знижки на поїздки з Uklon, а також на товари чи послуги від партнерів програми. Серед них Mastercard, MEGOGO, Сільпо, Реберня, ТОМ, Smartass та інші. Перелік партнерів та винагород розширюватимуть поступово, про що Uklon сповіщатиме незупинників” програми.

“Ми створили програму для наших незупинників – райдерів, які постійно рухаються разом з Uklon і тепер отримують за це більше. Наш меседж звучить як «ВРУУУМ – і ти вже Незупинник». Це звук руху, який пробуджує азарт продовжувати далі та не зупинятися – що, власне, повністю відображає концепцію нашого продукту, – розповів Вадим Іщенко, маркетинг директор в Uklon. – Запустившись спочатку у тестовому режимі, ми дуже скоро побачили зацікавленість перших незупинників – їм подобалась ігрова механіка, можливість поборотися за кращий результат та більшу кількість виконаних завдань, відчути успіх та отримати винагороду. Звична справа, викликати авто, стала більш фановою. Це і є сервіс майбутнього, який ми будуємо в Uklon – окрім послуг, дарувати ще й приємні емоції”.

Для того, щоб стати учасником програми лояльності Врууум”, потрібно заповнити свій особистий профіль у мобільному застосунку Uklon. Ці дані необхідні будуть для персоналізації завдань. Після цього на головному екрані натиснути кнопку у вигляді медіатора. Далі користувачу пропонують підключити нову функцію та виконати перші завдання.

Ознайомитися з правилами програми лояльності можна за посиланням.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень