fbpx
Slow news

Uklon представив документальний мініфільм до річниці повномасштабного вторгнення  

Рік війни очима Uklon
Бондар Каріна, 23.02.2023

Український онлайн-сервіс виклику таксі Uklon представив документальний мініфільм про проєкт #UklonВолонтер, який запустили в перші дні повномасштабного вторгнення росії в Україну.

У ролику показано рік великої війни очима Uklon, адже компанія з перших днів вторгнення працює на волонтерському фронті.

“У перші дні, навіть години, повномасштабного вторгнення наш контакт-центр пережив справжню навалу дзвінків із запитами про негайну допомогу. Уся команда Uklon дуже швидко включилась у ці процеси. Ще рік тому ми в ручному режимі приймали запити, шукали водіїв, доставляли. І так без стопів, 24/7. Сьогодні завдяки відповідальному підходу та українцям, які готові допомагати щосекунди, це все переросло в окремий напрям компанії під назвою #UklonВолонтер. Масштаби допомоги в цифрах, коли я їх бачу, вражають навіть мене”, – розповів Дмитро Дубровський, CEO та співзасновник Uklon.

Фільм розповідає про учасників команди Uklon, які вже рік поєднують свою звичну роботу з волонтерством. Про водіїв, які з перших днів великої війни займалися евакуацією та доставкою допомоги, і продовжують це робити зараз. Про партнерів, благодійні організації та волонтерів, які разом з Uklon наближають перемогу України.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень