fbpx
Slow news

Uber задонатить $3 млн на UNITED24

Їх витратять на закупівлю машин для медиків
Мачулка Ангеліна, 13.01.2023

CEO Uber Дара Хосровшахі приїхав у Київ і оголосив про нові пожертви компанії для України.

На початку грудня UNITED24 разом з Uber запустили міжнародний збір грошей на реанімобілі Keep Ukraine Moving. У межах проєкту вони розповіли історії українських водіїв таксі, які допомагають країні та рятують життя під час війни. Завдяки цьому вдалося зібрати $1,5 млн — це загальна сума донатів і пожертви, яку зробила сама компанія.

Крім того, Дара Хосровшахі зустрівся з міністром цифрової трасформації Михайлом Федоровим. Тоді ж він оголосив про новий внесок Uber на машини швидкої допомоги типу С. Компанія перекаже ще  $1,5 млн. Так, загальний внесок Uber усього за один місяць партнерства з UNITED24 становитиме $3 млн.

Команда Uber заявила, що підтримуватиме медичну галузь, освіту, культуру та неурядові організації України до кінця 2023 року. Також вона продовжить надавати безплатні поїздки тимчасово переміщеним особам, лікарям, медсестрам і працівникам критичної інфраструктури та безплатно доставлятиме необхідні харчові продукти, медикаменти, зимові притулки та матеріали для відбудови житла.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень