fbpx
Slow news

Uber задонатить $3 млн на UNITED24

Їх витратять на закупівлю машин для медиків
Мачулка Ангеліна, 13.01.2023

CEO Uber Дара Хосровшахі приїхав у Київ і оголосив про нові пожертви компанії для України.

На початку грудня UNITED24 разом з Uber запустили міжнародний збір грошей на реанімобілі Keep Ukraine Moving. У межах проєкту вони розповіли історії українських водіїв таксі, які допомагають країні та рятують життя під час війни. Завдяки цьому вдалося зібрати $1,5 млн — це загальна сума донатів і пожертви, яку зробила сама компанія.

Крім того, Дара Хосровшахі зустрівся з міністром цифрової трасформації Михайлом Федоровим. Тоді ж він оголосив про новий внесок Uber на машини швидкої допомоги типу С. Компанія перекаже ще  $1,5 млн. Так, загальний внесок Uber усього за один місяць партнерства з UNITED24 становитиме $3 млн.

Команда Uber заявила, що підтримуватиме медичну галузь, освіту, культуру та неурядові організації України до кінця 2023 року. Також вона продовжить надавати безплатні поїздки тимчасово переміщеним особам, лікарям, медсестрам і працівникам критичної інфраструктури та безплатно доставлятиме необхідні харчові продукти, медикаменти, зимові притулки та матеріали для відбудови житла.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень