fbpx
Slow news

Uber та Lyft обмінюватимуться інформацією про водіїв, звільнених за серйозні правопорушення

Компанії не працюватимуть з водіями, що були засудженні за насилля та вбивство
Альтман Дарина, 15.03.2021

Таксі-сервсіси Uber та Lyft оголосили про спільний обмін інформацією щодо водіїв, яких звільнили за серйозні правопорушення, зокрема вбивство, фізичне та сексуальне насильство.

Uber та Lyft об’єднаються інформацією у межах проєкту розподілу промислової безпеки, яким керуватиме третя сторона. 

У своєму першому звіті про безпеку Uber повідомив, що в поїздках їхніх таксі за 2018 рік сталося 3045 сексуальних домагань. Окрім цього, дев’ять людей було вбито. Цікаво, що не лише пасажири ставили жертвами, а й самі водії.

Обидві компанії проведуть попередні перевірки. За їхніми словами, безпека пасажирів є пріоритетом. Новий проєкт стане першою співпрацею між компаніями для обміну інформацією про водіїв. Водії класифікуються як незалежні підрядники, а не як працівники, тобто вони можуть їздити в обох компаніях. Коли інформація про правопорушення буде передана, рішення про заборону водія приймає інша компанія, зважаючи на свою політику та стандарти. Кожна компанія може прийняти рішення про деактивацію цього водія.

Зокрема, нові водії та кур’єри проходитимуть перевірку відповідно до цієї бази даних, щоб дізнатися, чи збігається їхнї ім’я з будь-якими спільними деактиваціями працівників.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень