Slow news

Uber може запустити службу доставки канабісу

На тлі зміни федеральних законів
Альтман Дарина, 13.04.2021

Uber у США може запустити власну службу доставки канабісу, як тільки це дозволять нові федеральні закони.

Про це заявив генеральний директор Дара Хосровшахі: “Коли для канабісу стане вільною дорога і вступлять у дію федеральні закони, ми точно розглянемо цю можливість”.

Хоча конопля все ще є незаконною за федеральним законодавством, Нью-Йорк нещодавно став одним із 17 штатів, які легалізують рекреаційну марихуану. На сьогодні Каліфорнія, Невада та Орегон дозволяють доставку канабісу без обмежень для жителів віком від 21 року.

Читайте також у рубриці Slow news
Crocs представила свого маскота 
Крокодил заввишки 1,83 метра вилупився з яйця в прямому ефірі після місяця тизерів
Jeep та «АНТОНОВ» створять колекційний автомобіль «AN-J001»
За основу взяли Jeep Wrangler Rubicon, який переосмислять із використанням елементів української авіаційної естетики
KFC видасть збірку маловідомих українських віршів «Віднайдені рядки»
До видання увійдуть рідкодруковані твори поетів і поеток XIX–XXІ століть
У Києві відкрилась інтерактивна виставка «Той день»
Відвідувачі зможуть побувати у віртуальному кабінеті президента, підняти прапор над Верховною Радою, політати над Канівським водосховищем і залишити мрію на майбутнє
Літературний фестиваль PORT оголосив програму
5–6 вересня в Одесі відбудуться презентації книжок, дискусії, перформанси, автограф-сесії, поетичні й музичні події
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень