fbpx
Slow news

UAnimals запустила кампанію, яка нагадує, що людям з тваринами варто здавати житло

Ініціативу вже підтримали pet-friendly заклади та громадські простори
Бондар Каріна, 26.08.2023

Львівська креативна агенція Bloom Büro разом з UAnimals, всеукраїнською організацією захисту та порятунку тварин, запустили благодійну кампанію для того, щоб заохотити орендодавців здавати квартири людям із тваринами.

Зокрема, створили постери, які у нативному стилі підкреслюють ідею дружності. Самі ж тварини стають повноцінними героями плакатів, так само, як вони є для кожного власника у реальному житті.

“У кожного з нас є домашні улюбленці, тому ми знаємо, як інколи буває складно з прийняттям тварин і у публічних просторах, і у стосунках з власниками житла. Нашою кампанією ми хочемо створити позитивне ставлення до домашніх тварин, аби більше орендодавців ставали добрішими до тварин та сприймали їх як повноцінних членів сімей, а не «проблему»”, – розповідає команда Bloom Büro.

Ініціативу вже підтримали pet-friendly заклади харчування та громадські простори по всьому місту, розвісивши у себе плакати, що ще раз доводить дружність міста до тварин.

“Здаючи житло в оренду, власники прагнуть зберегти його в якнайкращому стані – це закономірно. Однак варто шукати компроміс між тим, щоб убезпечити себе та свою власність, і тим, щоб надавати послуги людям із тваринами. Зрештою, питання ж не у тваринах, а у відповідальному ставленні орендарів до житла і в домовлених механізмах компенсації за можливу шкоду”, – каже головна редакторка зоозахисної організації UAnimals Людмила Смоляр.

Щоб підтримати ініціативу, потрібно зайти по безкоштовний плакат у Sense Hub (площа Ринок, 26, 4-й поверх) або ж перейти за посиланням та розмістити постери у своїх офісах та будинках.

Читайте також у рубриці Slow news
Visit Ukraine запускає донат-тури в Україну для іноземців
Кожен тур буде індивідуально налаштованим залежно від побажань та потреб туриста
“Схема” випустили благодійний дроп футболок
На них зобразили фото донецького терикону
50% фінансових застосунків в Україні є російськими, — дослідження
Розробники створили пам’ятку, що допоможе їх розпізнати
Запустили платформу, що добирає музику під настрій користувача
Вона обере п’ять варіантів музичних треків з посиланнями на Spotify та Apple Music
ЮНЕСКО запускає ініціативу для українських музейників
Навчатимуть стратегій захисту культурних цінностей в умовах війни
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень