fbpx
Slow news

UAnimals створили іграшку без лапки й новий сервіс для донатів

Виторг спрямують на допомогу тваринам
Кірста Олена, 06.11.2024

Ініціативи для підтримки тварин та виховання толерантності у дітей. Розповідаємо у матеріалі про нові проєкти UAnimals.

Платформа, на якій можна відкрити збір з нагоди Дня народження чи іншого свята

Всеукраїнський гуманістичний рух UAnimals розширює свою діяльність — створює благодійні платформи, що об’єднують допомогу тваринам і виховання суспільної свідомості.

Однією з таких ініціатив є нова платформа, де будь-хто може відкрити збір на підтримку постраждалих тварин. Збір можна створити на честь важливої події, чи то день народження, чи то річниця. Усім пожертви, зібрані від друзів та близьких, спрямують на допомогу тваринам.

Ця ініціатива спрямована на залучення якомога більшої кількості людей, об’єднаних бажанням допомогти тваринам. Платформа забезпечує зручний процес створення збору: користувачі можуть налаштувати опис своєї події, завантажити фото й обрати напрям допомоги – корм, евакуація, відбудова притулків або стерилізація. Після перевірки з боку адміністратора збір публікується на платформі в розділі «Актуальні події» та стає доступним для поширення в соціальних мережах.

«За час повномасштабного вторгнення ми передали понад 599 тонн корму тваринам, які постраждали від війни, вивезли з прифронтової зони понад тисячу тварин та простерилізували понад 15 тисяч. Долучилися до відбудови 10 притулків. Усе це можливо, бо нас підтримують люди — українці та іноземці, компанії та організації. Завдяки пожертвам ми можемо щодня рятувати сотні тварин від голоду, хвороб, а часом і смерті», — розповіли UAnimals на сайті нового сервісу для донатів.

У благодійній крамниці Animalism by UAnimals з’явилась іграшка без однієї лапки

Ще однією ініціативою UAnimals стала унікальна іграшка, призначена для розмови з дітьми про інвалідність і толерантність. Іграшка у вигляді цуценяти без однієї кінцівки під назвою «Більше ніж іграшка» допоможе батькам розповісти дітям про повагу та прийняття не лише людей з інвалідністю, а й тварин. Ідея виникла як відповідь на виклики, що постали перед суспільством у сфері виховання емпатії та інклюзії, кажуть ініціатори проєкту. За допомогою цієї іграшки дорослі можуть пояснити дітям, що кожна істота, незалежно від її стану чи вигляду, заслуговує на підтримку та любов.

У створенні цієї іграшки взяла участь дитяча психологиня Світлана Ройз. Вона надала рекомендації щодо комунікації з дітьми на такі складні теми. За словами психологині, розмова про інвалідність є важливою, оскільки допомагає дитині розвинути внутрішню стійкість і емпатію.

Одним з облич інформаційної кампанії стала ветеранка та фахівчиня першого контакту в Superhumans Center Руслана Данілкіна.

«Я завжди надзвичайно радію, коли дитина розпитує: ”А ти спиш із протезом? А чи приймаєш з ним ванну? А як взагалі жити з протезом? А це важко — жити з протезом?” І я, звісно, все пояснюю. Бо зараз це важливо донести до дітей, щоб вони не переживали, не боялися та знали, як спілкуватися з людиною, яка має інвалідність», — каже ветеранка.

Купити «Більше ніж іграшку» можна за посиланням. Виторг від продажу спрямують на порятунок тварин та захист довкілля.

Читайте також у рубриці Slow news
Depositphotos оголосив 7 креативних трендів на 2025 рік
Серед них ШІ-мистецтво, гіперсентименталізм і концепція вабі-сабі
Французи створили вимірювач булінгу в школах
Інструмент допомагає дітям розпізнавати небезпечні форми поведінки
Безплатний шрифт Unity Sans: підтримка для українського бізнесу
Його розробили Banda Agency, Kyiv Type Foundry та 58 дизайнерів зі всього світу
У Києві проведуть акцію на підтримку ув’язнених і зниклих безвісти митців та журналістів
Організатори наголошують на важливості звільнення незаконно ув’язнених цивільних і військовополонених
Apple Music випустила колекційну книгу зі 100 найкращими альбомами
У топі — платівки Майкла Джексона, The Beatles, Лорін Гілл та Френка Оушена
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень