fbpx
Slow news

UAME презентує документальне відео про Music Ambassadors Tour

Україна очима іноземних культурних діячів
Бондар Каріна, 22.02.2023

Всеукраїнська асоціація музичних подій у партнерстві з Night Ambassadors опублікують документальний ролик про 5-денну подорож Україною благодійної ініціативи Music Saves UA та організаторів культурних подій з Європи, Грузії та Канади.

Метою проєкту Music Ambassadors Tour є залучення професіоналів музичної сфери з інших країн, щоб вони стали культурними амбасадорами України в себе вдома: мотивували до збору коштів, надання гуманітарної допомоги, забезпечення стабільної роботи волонтерських ініціатив та обговорення шляхів розвитку культурного життя в Україні, враховуючи реалії війни.

Перший і другий день проєкту гості провели в Києві: відвідали медіахолдинг ТАВР, побачили зруйновані будинки та культурні об’єкти в Ірпені, Бородянці, почули з перших вуст про оборону аеродрому в Гостомелі, стоячи біля зруйнованого літака “Мрія”. Після цього провели дискусію в концертному залі Atlas, де обговорили шляхи допомоги українській музичній індустрії.

У третій день гості відвідали Миколаїв та звільнений Херсон.

“Херсон зустрів вибухами, які було чути навіть у бомбосховищі. Це нові реалії, з якими зіткнулись українці, і в яких нам потрібно жити наразі. Ми відправились до двох гуманітарних штабів*, яким допомагає наша ініціатива, поспілкувались з місцевими волонтерами. Вони розповіли, як Херсон пережив окупацію, і про супротив партизанів. І також про те, як росіяни, відступаючи з міста, забрали із собою все: навіть молотки, цвяхи й викрутки. Станом на зараз ми з нашими іноземними гостями змогли придбати всі необхідні інструменти та закрити потреби волонтерів”, – коментують у Music Saves UA.

У Миколаєві представник міськради Раміль Агабеков розповів про ранок, коли російська ракета зруйнувала будівлю Миколаївської ОДА.

Четвертий та п’ятий дні пройшли у Львові, де гості відвідали центр Unbroken, зустрілися з мером Львова Андрієм Садовим. Наостанок провели заключний освітній івент, де поділились своїми враженнями про Україну, а також ідеями про майбутні спільні проєкти.

Читайте також у рубриці Slow news
LinkedIn розширює функції штучного інтелекту для пошуку роботи
ШІ адаптує резюме та напише супровідний лист
З’явився подкаст «9 місяців потому» з Катею Бльосткою
У ньому блогерка спілкується з гостями про материнство та здоров’я сім’ї
«Катерина» – створили платний застосунок, який допоможе в небезпечних ситуаціях
На виклик упродовж 5 хвилин приїде група оперативного реагування
21 червня відбудеться міжнародна акція «Візьми собаку на роботу»
У такий спосіб привертають увагу до культури поводження з тваринами
Укрпошта випустила нову марку «Україно, вперед!»
Її присвятили участі національної збірної з футболу в Євро-2024
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень