fbpx
Slow news

У застосунку «Повітряна тривога» з’явилися техніки самодопомоги

Набір вправ допоможе стабілізувати емоційний стан під час стресових ситуацій
Кірста Олена, 10.06.2024

У застосунку «Повітряна тривога» з’явилися техніки психологічної самодопомоги від Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» ініціативи першої леді Олени Зеленської.

Розробники стверджують, що набір спеціальних вправ та порад допоможе стабілізувати емоційний стан під час стресових ситуацій, серед яких оголошення повітряної тривоги, вибухи тощо.

Як це працюватиме?

Відтепер разом із push-повідомленням про відбій повітряної тривоги користувачам надходитиме запитання «Ти як?». Якщо натиснути на повідомлення, з’явиться підрозділ «Аптечка психологічної самодопомоги» з порадами для дорослих, дітей та ветеранів. У ньому можна знайти техніки допомоги дорослим і дітям, а також вправи, що допоможуть стабілізувати емоційний стан. А ще тут є контакти спеціалістів, до яких за потреби можна звернутися по допомогу. Крім того, є методичка, що містить поради, як підтримати людей з досвідом війни.

Щоб переглянути техніки самодопомоги в застосунку, потрібно зайти в розділ «Корисне» внизу екрана, обрати одну з тем і натиснути «Детальніше» для отримання методички.

Засновник IT-компанії Stfalcon та автор ідеї й керівник проєкту «Повітряна тривога» Степан Танасійчук розповів, що впровадження техніки самодопомоги в застосунок сприятиме зниженню тривожності українців.

«На жаль, наш застосунок став одним із чинників тривожності у повсякденному житті українців. Тож ми почали задумуватися про варіанти зниження цього негативного впливу, щоб підтримати ментальне здоров’я нації. Додавання технік самодопомоги – один з перших кроків у цьому напрямі», – каже Степан Танасійчук.

Окрім порад щодо підтримки ментального здоров’я, у розділ «Корисне» розробники додали посилання на ігровий симулятор LifesaverSIM. Він дає змогу навчитися домедичної допомоги й тактичної медицини.

Відсьогодні оновлення поступово ставатиме доступним усім користувачам пристроїв на iOS та Android.

Матеріал підготовлено в межах проєкту Strategic Media Support Program, який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Перші пари офіційно одружились онлайн у Дії
Невдовзі послуга буде загальнодоступною
Користувачам із ЄС не будуть доступні ШІ-функції в iOS 18
Причиною називають вимоги закону про цифрові ринки
Кінофестиваль «Миколайчук Open» оголосив переможців
Вони отримали статуетки фестивалю та грошові винагороди
Виходить друком перше число оновленого журналу «КІНО-КОЛО»
Робота над випуском тривала майже 3 роки
З’явилась безоплатна гаряча лінія із цифрової безпеки
Фахівці консультують з питань онлайн-шахрайства та зламу акаунтів у месенджерах
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень