fbpx
Slow news

У WhatsApp з’явиться перекладач і транскрибування голосових повідомлень

Наразі триває бета-тестування програми
Кірста Олена, 12.07.2024

У WhatsApp з’являться дві нові функції, які полегшать спілкування в месенджері. Це транскрибування голосових повідомлень та вбудований перекладач.

Про майбутнє оновлення повідомляє WABetaInfo. Функція транскрибування голосових повідомлень дасть змогу користувачам автоматично перетворювати голосові нотатки в текст. Водночас збережеться конфіденційність, адже транскрибування відбуватиметься через оброблення інформації на пристрої. Це оновлення також допоможе автоматично знаходити потрібні старі голосові повідомлення без їх повторного прослуховування.

Друга функція, яка потішить користувачів, – це перекладач повідомлень. Вона базується на технології живого перекладу Google і теж працює безпосереднього на ґаджеті користувача застосунку. Щоб скористатися цією опцією у майбутньому й отримати доступ до перекладів будь-якими мовами, необхідно завантажити мовні пакети. Щоправда, спершу перекладач підтримуватиме лише дві мови – англійську та хінді. Згодом до застосунку додадуть більше мов для перекладу. Розробники стверджують, що юзери зможуть користуватися миттєвим перекладом повідомлень безпосередньо під час спілкування в чатах, адже переклад може застосовуватися автоматично.

Наразі нові функції поширюються лише серед деяких бета-тестувальників програми на Android, однак згодом вони стануть доступними для всіх користувачів.

Читайте також у рубриці Slow news
Burger King у Франції перетворив іграшки з дитячого меню на символ боротьби з булінгом
Замість звичних іграшок мережа фастфуду пропонує інструмент для розмови про реальні проблеми дітей
В Україні стартувала кампанія «Кожен переказ має значення»
Ініціатива UNITED24, TransferGo та Visa має на меті створити безпечне освітнє середовище для українських дітей
Mercedes-Benz Україна презентувала кампанію «Разом з тобою» за участю Еліни Світоліної
Рекламний ролик з вулицями Києва створила студія Starlight Production
У Threads з’явилася функція попереднього схвалення коментарів
Нові налаштування допомагають обмежити коло людей, які можуть брати участь у розмові
Бренд SOVA представив колекцію прикрас «Маленький Принц»
Створили підвіси, каблучки та брошки із впізнаваними образами з твору
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень