fbpx
Slow news

У Великобританії запустили застосунок для захисту самотніх жінок на вулиці

Якщо жінка не прийде в місце призначення вчасно, програма сповістить поліцію
Мачулка Ангеліна, 11.10.2021

Британський мобільний оператор ВТ створив застосунок для безпеки самотніх жінок на вулиці.

Застосунок “Дорога додому” відстежуватиме пересування користувачки за допомогою GPS. У програмі треба ввести домашню адресу та інші важливі адреси — програма сама розрахує, скільки часу жінці потрібно буде йти до точок чи іншого місця. Перед виходом застосунок потрібно запустити — він почне відлік часу. Якщо користувачка не буде на місці призначення вчасно, автоматично будуть сповіщені екстрені контакти, а потім — поліція.

Застосунок створили на тлі вбивств британок Сари Еверард і Сабіни Несси. Виконавчий директор BT Філіп Янсен розповів, що ці випадки наповнили його “обуренням і огидою”, тому він запропонував своїй компанії вжити заходів.

“Чоловіче насильство змушує так багато людей, особливо жінок, жити в страху, — говорить Янсен і додає про сам застосунок: — Його також можна використовувати під час поїздок на таксі, у громадському транспорті або в будь-якій подорожі. Його існування має діяти як фактор, що стримує злочинців, які знатимуть, що сигнал тривоги автоматично спрацьовуватиме, якщо їхня жертва не прибуде до місця призначення вчасно, що друзі та сім’я почнуть дзвонити та повідомляти в поліцію”.

Одночасно Філіп Янсен додав, що ця програма ще потребує доопрацювання та додаткового фінансування.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень