fbpx
Slow news

У Торонто встановили 4-поверховий мурал на підтримку бездомних жінок

На фресці є QR-код, за яким можна пожертвувати гроші
Мачулка Ангеліна, 18.10.2021

Компанія Klick Health з Торонто розмістила на будівлі, де базується, чотириповерховий мурал на підтримку безпритульних жінок.

Чотириповерхове зображення — це “Марія” художника Даніеля Маццоне. На картині є QR-код, що спрямовує людей на сайт проєкту Shoebox для отримання додаткової інформації та пожертвувань.

“Ми хотіли привернути увагу до проблеми безпритульності жінок у Канаді, — каже Річ Леві, головний креативний директор Klick Health. — Щоб створити плакат, ми зробили його сканування з високою роздільною здатністю. У ньому є тисячі зображень жінок за всю історію — від виборчих прав, голосування та рухів за громадянські права. Він зроблений із перфорованого вінілу, тому, коли ввімкнено світло вночі, це теж можна побачити”.

Некомерційна організація Klick Health збирає та роздає наповнені подарунками коробки місцевим бездомним жінкам. Кожна коробка містить товари на 50 доларів, зокрема шампунь, зволожувальний крем, шкарпетки, шарфи та подарункові картки для аптек або ресторанів швидкого харчування.

Варто зазначити, що й сам художник Маццоне і його мати колись були бездомними. Мати митця жила в притулку біля штаб-квартири Klick Health.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень