fbpx
Slow news

У тіктоці можна створити власний ШІ-голос

Користувачі зможуть озвучувати ним свої відеоролики, а також перекладати сказане іншими мовами
Кірста Олена, 28.08.2024

У тіктоці з’явилась нова функція, що дає змогу користувачам за допомогою ШІ створити власний цифровий голос.

Ця опція дозволяє створювати копію власного голосу й використовувати її замість стандартних шаблонів, які наразі доступні на платформі. Про це повідомив дослідник застосунків Джона Манзано.

Основні характеристики нової функції:

  • можливість генерувати ШІ-версії власного голосу лише за 10 секунд;
  • згенерований штучним інтелектом голос можна використовувати для перетворення тексту на розмовну мову для створення відео в тіктоці;
  • простота в користуванні: щоб створити голосовий клон, необхідно записати всього декілька рядків своїм голосом;
  • конфіденційність – користуватися ШІ-голосом зможе лише його власник;
  • ШІ-голос можна використовувати для перекладу вмісту іншими мовами.

Поява цієї інновації стала можливою завдяки дослідженню материнської компанії TikTok ByteDance щодо реплікації голосу штучним інтелектом, що є одним з елементів ширшого розвитку компанії у сфері ШІ.

Для кращого розуміння особливостей використання даних та поняття захисту приватності тікток закликає користувачів ознайомитися з політикою конфіденційності.

Читайте також у рубриці Slow news
Prada Beauty перетворила міланський фруктовий ринок на розкішний попап
Бренд розмістив парфуми та косметику серед апельсинів, кавунів і лимонів у відомій крамниці Frutteto Garibaldi
Рух VETERANKA розпочав кампанію «Тут буде Рух» у Львові та області
Її мета — перезапуск регіонального осередку для підтримки ветеранок і чинних військовослужбовиць
Український фотограф створив фотоальбом про Старобільськ і його жителів
Світлини зроблені з 2017 року до початку повномасштабного вторгнення, а саму збірку автор називає присвятою рідному дому
Висока вартість квитків на ЧС стала основою нової кампанії Air Transat
Канадська авіакомпанія порівняла ціну одного матчу з вартістю подорожі до країн, за які вболівають фанати
Костянтин і Влада Ліберови презентують книгу документальних фотографій «Очі війни»
До видання увійшли 280 світлин і тексти про події війни в Україні
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень