fbpx
Slow news

У Telegram ввели автоматичні видалення повідомлень та тимчасові запрошувальні посилання

В оновленій версії також можна створювати віджети
Альтман Дарина, 24.02.2021

23 лютого Telegram представив нове оновлення з можливістю налаштувати автоматичне видалення повідомлень і створювати тимчасові запрошувальні посилання для груп та каналів.

Також на головному екрані телефона тепер можна розмістити віджети для швидкого доступу до чатів. Окрім цього, кількість учасників у групах тепер не обмежена.

 Від сьогодні автовидалення повідомлень можна налаштувати за таймером у будь-якому чаті. Повідомлення автоматично видалятимуться для всіх учасників через 24 години або 7 днів після надсилання. 

Автоматичне видалення стосуватиметься лише повідомлень, що надіслані після встановлення таймера, більш раннє листування залишиться в історії чату.

 Для швидкого доступу до важливих чатів на Android тепер можна додати віджет Telegram на головний екран. Віджет “Чати” покаже останні повідомлення у вибраних чатах, а віджет “Ярлики” — ярлики з ім’ям та фотографією.

Зазначили, що на Android чати та повідомлення у віджеті оновлюються в реальному часі, а розмір віджета можна змінювати на власний смак. На iOS його розмір фіксований, а дані оновлюються рідше — це пов’язано з системними обмеженнями платформи.

 Відтепер, окрім основного посилання до чату, власники та адміністратори можуть створити додаткові посилання та обмежити для них строк дії, кількість приєднань або обидва параметри одночасно.

Для кожного запрошувального посилання можна створити QR-код. У налаштуваннях також можна переглянути, хто з користувачів приєднався та за яким посиланням.

Для керування запрошувальними посиланнями треба перейти до профілю групи чи каналу, обрати  > Змінити > Запрошувальні посилання. Щоб створити для посилання QR-код, треба натиснути на піктограму (⋮) або (⋯).

 У групових чатах зазвичай існувало обмеження до 200 тис. учасників. Тепер, коли група наближається до максимальної кількості учасників, її можна перетворити на групу для трансляцій — із необмеженою кількістю учасників.

У таких групах писати повідомлення зможуть лише адміністратори, але в учасників залишиться можливість спілкуватися в голосовому чаті.

 З кожним оновленням Telegram додає нові анімовані емодзі. Анімації з’являються одразу при відкритті смайлів у чаті. 

Читайте також у рубриці Slow news
Українці ще більше донатять на тлі втоми від невизначеної тривалості війни 
Gradus Research опублікували дослідження до 2-ї річниці повномасштабного вторгнення
В Україні створили відео виключно за допомогою нейромереж
У відео закликають українців до єдності на шляху до Перемоги
PUMA запустила спортивну колекцію, обличчями якої стали українські олімпійські призери
У рекламній кампанії — Ярослава Магучіх та Михайло Романчук
60% компаній мають вакансії, під час закриття яких віддають перевагу ветеранам, — дослідження 
36% компаній готові виділяти фінанси для організації працевлаштування ветеранів
UNITED24, monobank, Стерненко та Лаченков запустили збір на 35 морських дронів
За внесок від 100 гривень можна виграти одну з 35 карток зі 100 000 гривень
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень