fbpx
Slow news

У США вулицями міста Шарлотт їздила вантажівка з написом “Не вакцинуйтеся”

Як виявилось, це кампанія з популяризації щеплень
Мачулка Ангеліна, 23.09.2021

19 вересня вулицями американського міста Шарлотт їздила чорна вантажівка “Похоронного бюро Вілмора”, на якій було написано “Не вакцинуйтеся”.

Також на машині була вказана назва фейкового бюро, адреса його сайту та 10-значний номер телефону. Вебадреса приводить на сторінку, де сказано: “Зробіть щеплення зараз. Якщо ні, то до скорої зустрічі”.

Далі сторінка вела на сайт реєстрації вакцин для StarMed, медичного постачальника цього району. Натомість голосова пошта вказаного номера була переповнена, тому жодної відповіді не було.

Виявилося, що вантажівка від фейкового похоронного бюро, сайт і номер телефону — це частина кампанії агенції ВooneОakley. Так креативники вирішили сказати про тих, кому вигідно, щоб невакциновані люди хворіли й помирали від COVID-19.

“Зараз звідусіль звучать заклики: “Зробіть щеплення”, “Зробіть щеплення сьогодні”, — говорить директор агентства Девід Оклі. — Ми вирішили подати меседж в інший спосіб”.

Компанія StarMed нічого не знала, поки їм не почали телефонувати й запитувати про вантажівку й сайт. Відтоді вебтрафік на сторінці про вакцини й тестування сайту StarMed збільшився.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень