fbpx
Slow news

У США створили взуття з посланням на підошві

Щоб нагадати туристам про необхідність ходити стежкою
Ольга Сакали, 18.01.2022

Рада подорожей і туризму Джексон-Хоула (США) створила туристичні черевики, які залишають повідомлення у вигляді слідів. Для цього разом з креативним агентством Colle McVoy розробили 3D-підошву з написом Tread on the Trail (“Йди стежкою”).

У цьому взутті працівники Ради пройшли популярними стежками та покрили меседжем 24 тисячі акрів паркової зони Вайомінга. У такий спосіб вони хочуть нагадати туристам, що ходити потрібно спеціальними стежками, щоб не порушувати екосистему. Такий формат обрали з метою не додавати зайвих візуальних елементів.

Після зняття карантинних обмежень популярність місцевого туризму зросла на 30%, але туристи часто ходили забороненими стежками. Директор креативного агентства Дастін Блек сподівається, що такі меседжі допоможуть туристам орієнтуватися навіть тоді, коли сліди від взуття зникнуть.

“Ми можемо змінити ситуацію лише за допомогою маленьких жестів, які здатні підвищити обізнаність. Це один з тих маленьких жестів. Пробуючи багато різних речей, великих і маленьких, ми сподіваємося, що люди під час подорожей подумають двічі, де б вони не були”, — розповідає Дастін.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень