fbpx
Slow news

У США створили соцмережу для рослин

Тому що звичайні соцмережі викликають депресію та тривогу
Мачулка Ангеліна, 30.09.2021

У США створили соціальну мережу для поширення фото й відео рослин та їхніх власників — PlantLife.

Компанію заснувало тріо фахівців: генеральна директорка Леслі Маллінз, яка працювала в маркетингу та дизайні в Nike та Apple; керівник відділу продуктів Тейлор Віньялі, який обіймав посаду креативного директора та UX у тих самих компаніях; та головна фахівчиня з питань рослин Лана Паппас, що працює архітектурно-ландшафтною дизайнеркою.

PlantLife призначений для того, щоб відображати єднання людей із рослинами. Коли користувач створює обліковий запис, він має ділитися не тільки своїми фотографіями, а й фото своїх рослин. Під кожною світлиною потрібно вказувати назву, вид, вік і опис рослини.

Створили цей додаток, перш за все, для того, щоби власникам рослин було легше отримати допомогу чи поради від інших людей, у яких удома росте такий самий вид рослин.

Також розробники хочуть упровадити в соцмережі можливість для малих бізнесів продавати рослини та супутні товари для них.

Хоча PlantLife, як і будь-яка соцмережа, матиме своїх інфлюенсерів, розробники додатка хочуть нейтралізувати ту депресію та тривогу, яку в людей викликають соцмережі.

“Я би сказала, що ми хочемо залучити всіх дуже чесним і прозорим способом, — говорить Леслі Маллінз. — Культура, яку ми намагаємось створити, є показовою для людей-фанатів рослин <…> і має на меті створення позитиву, який, як ми сподіваємось, пошириться у цій спільноті”.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень