fbpx
Slow news

У США створили рекламу на основі промови Теодора Рузвельта 1903 року

Вона закликає берегти природу
Мачулка Ангеліна, 31.01.2022

Рада подорожей і туризму парку Джексон-Хоул (штат Вайомінг, США), випустив рекламу, у якій нащадок 26-го президента США Теодора Рузвельта зачитує частину промови свого предка.

Через те, що кількість відвідувань парків серед американців останнім часом дуже зросла, Рада подорожей і туризму парку Джексон-Хоул вирішила звернути увагу громадськості на проблему захисту навколишнього середовища.

Рекламу Leave It As It Is (“Залиште це так, як є”) створили на основі частини промови президента США Теодора Рузвельта, виголошеної в 1903 році. У ній звучать заклики берегти природу заради себе, своїх дітей і їхніх нащадків.

“Ви не можете вдосконалити її (природу — ред.). Над цим працювали віки, і людина може все тільки зіпсувати. Що ви можете зробити — це зберегти її для всіх, хто прийде після вас, як одну із чудових пам’яток, які кожен американець, якщо він узагалі може подорожувати, повинен побачити”, — сказано в промові.

Увесь текст читає Керміт Рузвельт ІІІ, праправнук Тео Рузвельта, вчений-правник і автор. Його дідусь запам’ятався не тільки тим, що був затятим мисливцем, а й своєю любов’ю до природи та каяттям за те, який слід людство вже лишило на Землі на початку ХХ століття. Саме тому пізніше Рузвельта стали називати “президентом-захисником природи” (conservationist president).

У перший тиждень, із 23 по 30 січня, Leave It As It Is показували на музичному фестивалі Stay Wild від Natural Selection. Також відео розміщене в соціальних мережах, і його транслюватимуть понад 40 ЗМІ.

Читайте також у рубриці Slow news
Запустили платформу, що добирає музику під настрій користувача
Вона обере п’ять варіантів музичних треків з посиланнями на Spotify та Apple Music
ЮНЕСКО запускає ініціативу для українських музейників
Навчатимуть стратегій захисту культурних цінностей в умовах війни
Prometheus запускає 600 стипендій на IT-навчання
Вони передбачені для мешканців прифронтових та звільнених територій
Українські художники запустили проєкт, щоб зібрати кошти для благодійного фонду
Митці розігрують свої картини за донат
Facebook дозволить створювати декілька профілів з одного акаунта
Можна буде додати до чотирьох нових профілів
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень