fbpx
Slow news

У США створили “Мапу частувань” для Гелловіну

Щоб дізнатися, як сусіди готуються до свята
Ольга Сакали, 05.10.2021

Районна соціальна мережа Nextdoor і компанія солодощів Reese’s створили Treat Map (“Мапу частувань”). Це інтерактивний місцевий гід, який щороку з’являється напередодні Гелловіну та показує, як мешканці США готуються до свята.

Місія “Мапи частувань” — допомогти людям оживити святкування Гелловіну в період пандемії Covid-19. На мапі можна позначити свій будинок різними символами й тим самим запросити любителів цукерок чи жахливого декору.

За допомогою застосунку можна виявити, хто в районі готовий зустрічати Гелловін, а у кого немає ні солодощів, ні прикрас. Так сусіди зможуть вивчити мапу, щоб знайти найкращі вулиці для частувань та спланувати святковий маршрут.

“Додайте свій будинок на мапу Гелловіну, щоб сусіди знали, як ви будете святкувати цей жовтень. Якщо ви наповнюєте свій цукерковий казанок чи роздаєте частування, позначте свій будинок іконкою з цукерками, щоб любителі забавки “солодощі чи смерть” обов’язково до вас завітали. Якщо ваша оселя буде тематично прикрашена, натисніть на будинок з кажаном, щоб привабити шукачів страху, коли вони проходять повз. Якщо ви почуваєте себе натхненними та робите і те і те, оберіть іконку привида”, — пишуть Nextdoor.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень