fbpx
Slow news

У США створили кампанію проти дискримінації ЛГБТК+-донорів крові

Цю заборону ввели ще в 1983 році під час епідемії СНІДу
Мачулка Ангеліна, 20.06.2022

Агенція GreenRubino створила рекламну кампанію проти дискримінації ЛГБТК+-донорів крові.

Проєкт містить чотири постери, які висміюють недоречну та дискримінаційну практику забороняти геям і бісексуальним людям здавати кров. На ілюстраціях обмеженнями щодо донорства стали знак зодіаку, носіння окулярів, високий зріст і те, що людина шульга.

Заборона для геїв і бісексуалів та їхніх партнерів здавати кров була введена у США в 1983 році. Тоді був розпал епідемії СНІДу, і обмеження для ЛГБТК+-людей назвали необхідним запобіжним заходом від передання вірусу. Тепер тести на СНІД мають майже ідеальну чутливість, але від геїв і бісексуалів усе ще вимагають 3 місяці утримуватися від статевих зв’язків перед здачею крові.

“Америка стикається з найбільшою нестачею крові в історії, але Управління з продовольства і медикаментів США відмовляє донорам. Це абсурд. Щороку 615 000 пінт (майже 370 000 л — ред.) крові не здаються через обмеження щодо чоловіків, які мають секс із чоловіками, і жінок, які в стосунках із чоловіком, який коли-небудь мав секс з іншим чоловіком. Їхня політика не враховує спосіб життя, заходи безпеки чи науку — вона лише зосереджена на сексуальній орієнтації”, — говорять у агенції GreenRubino.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень