fbpx
Slow news

У США інфлюенсерам платять за контент про вакцинацію

Щоб заохотити молодь вакцинуватися
Мачулка Ангеліна, 04.08.2021

У США блогерам платять до $1000 на місяць, щоб вони розповідали своїм підписникам про вакцинацію.

Для цього департаменти Білого дому із цифрових стратегій та з питань Covid-19 об’єдналися з національною кампанією Village Marketing and Made to Save, робота якої спрямована на сприяння доступу до вакцин проти коронавірусу. Організації залучили більше пів сотні стримерів Twitch, користувачів YouTube, TikTok і 18-річну попзірку Олівію Родріґо для поширення інформації про вакцинацію серед молоді США.

Проте ставку здебільшого роблять на блогерів з невеликою аудиторією — вона лояльніша та стабільніша, ніж у блогерів-мільйонників. Таким чином, більше фоловерів вакцинуються.

Державні органи та органи місцевого самоврядування розпочали подібні кампанії й у деяких випадках платять “місцевим мікровпливовим людям” — тим, хто має від 5 000 до 100 000 підписників, — до $1000 на місяць для популяризації вакцин проти COVID-19 серед своїх шанувальників.

Менше половини американців віком від 18 до 39 років повністю вакциновані. Також щеплені дві третини людей старше 50 років. Приблизно 58% молоді віком від 12 до 17 років ще не отримали щеплення взагалі.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень